Szukaj

Lewandowska o nietrafionym pomyśle macierzyńskim. Na dłuższą metę nie jest to dobre dla jej córek

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w maju powitała na świecie Laurę. Czy mogłaby mieć jeszcze jedno dziecko? Kto pomaga jej w opiece nad córkami?

Anna Lewandowska w maju została mamą po raz drugi. Trenerka w mgnieniu oka wróciła do zawodowej aktywności: zaczęła publikować posty na Instagramie, a także ruszyła z wyzwaniem, które ma zachęcić internautki do ruszenia się z kanapy. Chociaż gwiazda aktualnie jest na urlopie, nadal prowadzi ćwiczenia.

Anna Lewandowska o macierzyństwie. Co powiedziała?

Lewandowska udziela wywiadów, w których zdradza wybrane kulisy ze swojego życia. W rozmowie z Fleszem opowiedziała o macierzyństwie. Powiedziała, że tuż po porodzie nie było jej łatwo. Pomagała jej koleżanka, która odwiedzała ją, gdy Robert był na treningu:

Kiedy Robert wychodził na trening, wpadała do mnie znajoma, żebym mogła chociaż wziąć prysznic.

Ania zdradziła, że gdy wychowuje się dwójkę dzieci, zupełnie inaczej rozkładają się obowiązki:

Jeśli ma się dwoje dzieci, trzeba liczyć się z zupełnie innymi wyzwaniami niż przy jednym maluchu. Moje serce jest teraz dla dwojga! Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i uwagi.

Trenerka przyznała się do nietrafionego pomysłu macierzyńskiego. Powiedziała, że w opiece nad dziewczynkami nie pomaga jej żadna niania:

Na razie bardzo pomagają nam w opiece obie babcie. Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie.

Gwiazda sportu, zapytana o to, czy nabrała ochoty na trzecie dziecko, odparła szczerze:

Pewnie, czemu nie!

W tej samej rozmowie Anna wyjawiła, że jej firma prężnie się rozwija. W czasie pandemii koronawirusa nie zwalniała, a zatrudniała nowych pracowników.


Anna Lewandowska z córkami Anna Lewandowska na urlopie

Anna Lewandowska na urlopie

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Anna Lewandowska trenuje z Klarą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×