Anna Lewandowska jako dyktator mody w „DDTVN”. Kilka wskazanych przez nią kreacji po prostu warto posiadać

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała o Fashion Week w Paryżu. Wskazała obecne trendy i swoje inspiracje modowe. 

Anna Lewandowska w ostatnich tygodniach znacznie poszerzyła swoje imperium biznesowe. Dobrych kilka dni temu poinformowała, że wraz z mężem, Robertem, otwiera nową markę, która będzie kierowała produkty dla panów i dbała ich zdrowie.

Marka własna. Oto zapowiadana dziś niespodzianka! Ja & Robert zaczynamy wspólną pracę. Kilka lat temu nawet nie sądziłam, że uda mi się stworzyć własną firmę. Droga do niej nie była usłana różami, ale głęboko wierzę, że jeśli człowiek ma pasję to wszystko jest możliwe. Moją pasją jest dbanie o Wasze zdrowie!

Wieść tę przekazała z Paryża. Trenerka przebywała tam na Fashion Week, gdzie śledziła nowe trendy i pokazywała się u boku największych sław. Do jednego ze zdjęć zapozowała z Antonellą Roccuzzo – żoną Lionela Messiego oraz Daniellą Semaan – partnerką Cesc Fàbregasa.

To było piękne zakończenie Paris Fashion Week. Dziękuję @louisvuitton za wyjątkowe zaproszenie – napisała w opisie albumu, w którym znalazło się ujęcie ze wspomnianymi paniami.

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Dziś żona RL9 pojawiła się w Dzień Dobry TVNProgram śniadaniowy wyemitował kilkuminutowy reportaż zrealizowany w Paryżu. Ania wypowiedziała się w nim na temat swojego pobytu w tym miejscu i bieżących kierunków w modzie.

Od dawna interesuję się modą. To już mój któryś Fashion Week, gdzie mogę podziwiać i obserwować trendy. To mnie inspiruje do powstawania moich marek, szczególnie tej kosmetycznej – zaczęła.

Dodała, że jej inspiracjami są Anja Rubik Karla Gruszecka.

Pobyt w stolicy Francji pozwolił jej zapoznać się z nowymi trendami. Wskazała widzom śniadaniówki, które z nich wprowadzi do swojej garderoby.

Długie płaszcze, koturny na dużych obcasach, no i przede wszystkim połączenia czegoś wygodnego np. spodnie dresowe do eleganckich marynarek – wymieniła.

Na koniec trenerka porównała paryski styl do tego, jaki zna z Barcelony.

Paryż jest elegancki i chick, a w Barcelonie przeważa surferski styl. To są dwa inne miasta i nie ukrywam, że odnajdujemy się tam dobrze. Paryż jest odskocznią, gdzie mogę założyć skórę, obcasy i skorzystać z fajnych restauracji – podsumowała.

Myślicie, że Lewa wkrótce na poważnie zajmie się modą w życiu zawodowym?


Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Anna Lewandowska w DDTVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×