Anna Lewandowska w pierwszym dużym wywiadzie o ciąży! „Byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało”. Jak zareagował Robert? Kiedy poznamy płeć dziecka?

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN i DVD

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN i DVD

Gwiazda ujawniła też kulisy pracy nad DVD i... Szykuje jeszcze jeden projekt!

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN

Ciąża Anny Lewandowskiej to temat, który od miesiąca nie schodzi z czołówek gazet i serwisów internetowych. Brzuszek, stylizacje, imię, płeć dziecka – o tym wszystkim plotkują media. Trenerka jednak Nie chce epatować informacjami na temat ciąży. Sprawy prywatne zachowuje tylko dla siebie i najbliższych.

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Lewandowska po raz pierwszy opowiedziała o tym, kiedy podzieliła się wspaniałą wiadomością z rodziną. Zdradziła też, jak zareagował Robert na wieść, że zostanie ojcem.

Cieszymy się, że grono naszych bliskich przyjaciół, rodzina dochowali tajemnicy. Dość sporo osób wiedziało, że jestem w ciąży, ale wspierali nas i trzymali kciuki. Cieszę się, że możemy zaufać naszemu teamowi, jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Sami chcieliśmy podzielić się tą informacją, wiedząc jakie jest zainteresowanie. Bardzo byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało. Mogliśmy się sami tym podzielić, a Robert zawsze o tym marzył. Jestem przeszczęśliwa, że zrobił to w taki sposób, w jaki zawsze chciał. (…) Wiadomo, że to jest wzruszenie ogromne i to w jaki sposób mogłam też przekazać informację przyszłemu tatusiowi. Nie zdradzę jak. To na zawsze zostanie naszą słodką tajemnicą

Lewandowska zapytana o płeć dziecka zapowiada, że nie chce na razie zdradzać informacji, chociaż nie planuje też robić z tego wielkiej tajemnicy po porodzie. Za to chętnie dzieli się z fankami poradami na temat zdrowego stylu życia w ciąży, bo bardzo tego oczekują:

Nie jest to żadna tajemnica, ale nie chcemy robić do mediów wielkiej informacji, bo nie chcemy wcale wyskakiwać z lodówki i chcemy tę ciążę przeżyć we dwójkę sami. Ciąża dodaje skrzydeł, dodaje tej pozytywnej energii, takiego szczęścia i uśmiechu na twarzy. Czuję się super. Zajmuję się tymi projektami, żeby pokazać, co może pomóc w przygotowaniach do porodu

Taki stan spowodował, że Anna zabrała się za realizację kolejnych projektów zawodowych. Trudno nie zauważyć, że styl życia i dieta jaką od dawna promuje Ania spowodował, że nie miała żadnych nieprzyjemnych dolegliwości właściwych kobietom w ciąży.

Zobacz: Anna Lewandowska podzieliła się zdjęciem z kompletowania wyprawki dla dziecka! Dział, który odwiedziła sugeruje nam płeć?

DVD Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży i przygotowujących się do ciąży

O szczegółach pracy nad DVD Anna Lewandowska opowiedziała po raz pierwszy. Wiemy już, jak powstawało i co na nim znajdą kobiety w ciąży.

Jest to moje spełnienie marzeń. Chciałam nagrać tę płytę już jakiś czas temu, ale nie udało się. Teraz ponawiam próbę już z brzuszkiem, widocznie tak miało być. Jestem przeszczęśliwa, że mogę to zrobić. Rzeczywiście dobrze się czuję i dzięki Bogu jestem też szczęśliwa, że nie miałam żadnych jakichś symptomów i objawów. Nie ukrywam, że to jest zasługa diety i przygotowania do tej ciąży, dlatego chciałabym otwarcie o tym mówić przyszłym mamom – dbajmy o siebie, jedzmy zdrowo, bo potem są tego efekty. Przygotowywałam się do tego projektu długo i sumiennie. Tematem ciąży zajmuję się długo, nie tylko teraz. Premiera początkiem marca, może na Dzień Kobiet.

Jakie treningi Lewandowska zaleca przyszłym mamom?

Zdecydowanie trening wzmacniający górną obręcz barkową, ćwiczenia z butelkami, czyli coś, co każda kobieta ma w domu – lekkie obciążenie, i ćwiczenia na piłce gimnastycznej. (…) Z rozsądkiem, z głową trzeba dbać o swoje maleństwo i swoje samopoczucie. Nie jest tak, że ja trenuję codziennie. Jak najbardziej pływam, chodzę na spacery, ale to nie jest tak, że trenujemy codziennie

Okazuje się, że oprócz DVD Anna Lewandowska wyda też książkę, na którą już zbiera materiał. Premiera planowana jest w połowie 2017 roku.

Pracuję też nad tym projektem. To będzie końcowy mój projekt podczas ciąży. Od kilku miesięcy pracuję już w tym temacie i myślę, że to będzie ciekawa lektura na rynku

Już nie możemy doczekać się. Zapowiada się kolejny bestseller firmowany nazwiskiem autorytetu od zdrowego stylu życia.

Zobacz: Anna Lewandowska utarła nosa TVP? Pomógł jej w tym Robert


Źródło: Agencja X-news, Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Źródło: Agencja X-news, Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN (x-news.pl)

Anna Lewandowska nagrała DVD dla kobiet w ciąży

Anna Lewandowska nagrała DVD dla kobiet w ciąży (x-news.pl)

Anna Lewandowska w ciąży na planie DVD (x-news.pl)

Anna Lewandowska w ciąży na planie DVD (x-news.pl)


Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska o ciąży w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska nagrała DVD dla kobiet w ciąży

Anna Lewandowska nagrała DVD dla kobiet w ciąży

Anna Lewandowska w ciąży na planie DVD (x-news.pl)

Anna Lewandowska w ciąży na planie DVD (x-news.pl)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×