Anna Lewandowska nie ma dobrych wspomnień z dzieciństwa. Czy zdążyła już wybaczyć swojemu ojcu?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska o ojcu

O tym nazwisku głośno jest od dłuższego czasu. Lewandowscy wciąż są na topie. Nie schodzą z ust całej Polski, a nawet i świata. Od kiedy Robert Lewandowski błysnął talentem, interesują się nim wszyscy. Popularny Lewy bije kolejne rekordy. Został doceniony również w Polsce. Ostatnio dostał nagrodę dla Sportowca Roku 2015 w Polsce. Niestety, sam nie mógł jej odebrać. W jego imieniu wystąpiła żona Anna.

Zobacz: Seksowna Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2016. Piękną kreację dostała od męża

Media interesują się nie tylko naszym najlepszym piłkarzem, ale i jego żoną. Anna Lewandowska prowadzi bloga. Doradza swoim fankom, jak zdrowo żyć. Przez to często porównywana jest do Ewy Chodakowskiej. Obie panie jednak zaprzeczają, jakoby były rywalkami. Anna rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jednak, że ma dobre kontakty z mamą Marią i bratem Piotrem.

Z bratem jestem bardzo związana. Kiedyś poniekąd zastępował mi ojca, teraz jest obok mnie, gdy brakuje męża Roberta. Od lat wspiera mnie swoim męskim ramieniem – wyznała Anna

Okazuje się, że połowa jej rodziny związana jest ze sportem. Anna zaczęła trenować karate, kiedy skończyła jedenaście lat. Umiejętności pozwoliły jej bronić młodszego o dwa lata brata

Byłam ochroniarzem Piotrka. Rodzice wymagali, żebym opiekowała się młodszym bratem

Rodzina Anny jest również znana z wielu działalności kulturalnych. Mama, Maria Stachurska, jest znaną scenografką, a ojciec, Bogdan Stachurski, jest operatorem filmowym, w zawodowym dorobku ma udział w powstaniu kilkudziesięciu filmów.

Anna przeżyła jednak bardzo boleśnie jeden z momentów w życiu. Kiedy trenerka miała dwanaście lat, w ich rodzinnym domu miała miejsce bolesna historia – ojciec odszedł od rodziny. Anna pamięta z tamtego czasu płaczącą matkę i rozpaczającego brata.

Też się pogubiłam w rozpaczy. Poczucie bezpieczeństwa dało mi karate – mówi

Anna wyszła z tego silna. Dzięki wsparciu rodziny stała się inną osobą. Wciąż może liczyć na dobre słowo z ich strony. Teraz także ma wspaniałego męża, który na każdym kroku jest oparciem dla Anny.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała co je. Nie uwierzycie, ile trzeba zapłacić za słoiczek masła 

Anna Lewandowska nigdy nie wybaczyła ojcu, że odszedł od rodziny

Anna Lewandowska nigdy nie wybaczyła ojcu, że odszedł od rodziny

Anna Lewandowska i jej brat - Piotr Stachurski

Anna Lewandowska i jej brat – Piotr Stachurski


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×