Szukaj

Piękna Anna Lewandowska odebrała nagrodę na wielkiej gali. Misiek Koterski z tej okazji zdradził wstydliwy sekret z młodości gwiazdy

Anna Lewandowska, Misiek Koterski - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska podczas See Bloggers 2019 zdobyła główną nagrodę w kategorii Osoba Publiczna Działająca w Sieci. Z tej okazji otrzymała wiele gratulacji. W tym m.in. od Miśka Koterskiego, który przy tej okazji zdobył się na nietypowe wyznanie. 

Anna Lewandowska od kilku lat jest trenerką wielu Polek. Gwiazda ze swoimi podopiecznymi spotyka się nie tylko twarzą w twarz podczas treningów, ale także jest aktywna w sieci, gdzie regularnie publikuje nowe posty, w których nie brakuje wartościowych rad.

Dzięki temu żona Roberta Lewandowskiego cieszy się niemałą popularnością, a ta przynosi jej różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. Tak jak w sobotę, kiedy podczas See Bloggers 2019 trenerka otrzymała główną nagrodę w kategorii Osoba Publiczna Działająca w Sieci.

Kiedy emocje nieco opadły, Lewandowska na swoim Instagramie postanowiła podziękować wszystkim obserwatorom, wyznając że to właśnie dla nich od ponad sześciu lat działa w sieci. Ania podkreślała, że to dopiero początek i dalej będzie działać równie intensywnie:

Z całą pewnością otrzymana nagroda to dodatkowe skrzydła dlatego obiecuję, że będę pracować ze wszystkich sił, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się swoim zdrowiem, szczęściem i kondycją. To ważne, aby dokonywać wyłącznie zdrowych wyborów.

View this post on Instagram

Kochani, Tę wyjątkową nagrodę @see_bloggers (I miejsce wśród polskich osób publicznych, wykorzystujących swoją popularność w dobrych i pozytywnych celach) otrzymałam dzięki Wam i Wam ją dedykuję ❤???? Dlaczego jest ona dla mnie tak wyjątkowa ? Ponieważ od WIELUUU lat staram się „zarażać” wszystkich do tego, aby podejmowali próbę świadomego, zdrowego, lepszego życia. Tu potrzebne są jedynie Wasze chęci i MOTYWACJA???? ▫️ Od ponad 6 lat publikuję materiały na social mediach, które głównie poprzez moje kanały społecznościowe lub bloga, trafiają do wielu z Was. WIEM JAK WIELKA ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOCZYWA NA MNIE. Dlatego, staram się codziennie utrzymywać kontakty z wieloma osobami, które zainspirowane tym, co robię zmieniają swoje życie. DZIĘKUJĘ WAM ZA TO!???? ▫️ Z całą pewnością otrzymana nagroda to dodatkowe skrzydła dlatego obiecuję, że będę pracować ze wszystkich sił????, aby coraz więcej osób mogło cieszyć się swoim zdrowiem, szczęściem i kondycją. To ważne, aby dokonywać wyłącznie zdrowych wyborów. ▫️ Dziękuję też moim wspaniałym, kochanym współpracownikom, jesteście wielcy i jedyni ???????????????? ▫️ MOJA MISJA TRWA! A ZATEM JESZCZE RAZ – BĄDŹMY AUTENTYCZNI, STARAJMY SIĘ POZNAĆ INNE OSOBY, NIE OCENIAJMY BEZPODSTAWNIE????????♥️ Dziękuję???? Wasza Ann Ps. I pamiętajcie, że moje social media prowadzę JA ???? nikt inny♥️???? #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Misiek Koterski gratuluje Ani Lewandowskiej

W sieci pojawiła się cała lawina gratulacji – w tym m.in. od Miśka Koterskiego, który był także obecny podczas gali. We wpisie na Instagramie pogratulował trenerce, zdradzając że on i Lewandowska znają się już od dziecka:

Dzisiaj mi przypomniała, że zawsze siadała mi na kolanach jak byliśmy dziećmi, nie wiem czy to znaczy ze jestem już taki stary, czy zawsze miałem pociąg do pięknych kobiet. Gratuluje nagrody @annalewandowskahpba na @see_bloggers #mishulek #anialewandowska #łodzianie #to #fajni #ludzie #gala #seeblogers

Ani serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Straszny wypadek Mateusza z Fit Lovers na gali See Bloggers. Podczas robienia salta spadł ze sceny. W jakim jest stanie? [WIDEO]

Zobacz: Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakub Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej „Top Model”! [WIDEO]

Zobacz: Conchita Wurst przeszła groteskową metamorfozę i wywołała prawdziwą burzę w sieci! Fani podejrzewają u niej początki ANOREKSJI!


Anna Lewandowska, Misiek Koterski - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska, Misiek Koterski - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska - See Bloggers 2019

Anna Lewandowska zdobyła nagrodę na See Bloggers 2019

Anna Lewandowska zdobyła nagrodę na See Bloggers 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×