Anna Lewandowska na świątecznym zdjęciu z Robertem. Najpierw przyznała się do porażki, ale zaraz potem pochwaliła ogromnym sukcesem

Ania i Robert Lewandowscy

Ania i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska opublikowała świąteczne zdjęcie z Robertem Lewandowskim. Pochwaliła się także sukcesem, ale najpierw odnotowała porażkę.

Anna Lewandowska zawsze znajduje czas dla swoich fanów. Na Instagramie obserwuje ją grubo ponad 3,5 mln użytkowników sieci. To im Ania dedykuje kolejne posty, dzieląc się swoimi projektami, ale uchylając też rąbka życia prywatnego. W czwartek tuż przed wigilią opublikowała zdjęcie z Robertem. Co napisała?

Anna Lewandowska na świątecznym zdjęciu z Robertem Lewandowskim

Anna Lewandowska zdążyła już opublikować kilka świątecznych postów. Dekoracje w domu są gotowe. Ma za sobą kilka spotkań z przyjaciółmi, a także wizytę w Operze Narodowej, podczas której Klara zachwycała stylizacją.

Nie od dziś wiadomo, że bardzo ważne w domu Lewandowskich jest zdrowie żywienie. Jak wygląda dieta ich córek?

Udaje mi się być przykładem dla moich dzieci, szczególnie dla Klarki, która jest czterolatką, która już chodzi do przedszkola, a jednak już wie i pyta przed jakąś uroczystością: mamo, czy ja mogę zjeść coś niezdrowego? (…) Naszym szablonem diety jest dieta wojownika, czyli eliminowanie pszenicy, cukru, laktozy, niektórych strączków – mówiła jakiś czas temu w nagraniu na Instagramie Anna.

W najnowszym poście pokazała zdjęcie z Robertem. Zapytała fanów, jakie jedzenie króluje na ich stołach w święta. We wpisie, który opublikowała tuż przed wigilią przyznała się też do porażki – jej pierwsze zdrowe wypieki nie należały do perfekcyjnych.

Święta fit and healthy czy tradycyjnie?  Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu wdrażałam swoje zasady żywieniowe i próbowałam przekonać do nich rodzinę i przyjaciół. Okres świąt to dopiero było wyzwanie! Nie każde bezglutenowe ciasto było sukcesem, przyznaję (po latach) – zaczęła wpis.

Następnie jednak pochwaliła się sporym sukcesem. Okazuje się, że obecnie jej najbliżsi stawiają na zdrową dietę, nawet w święta.

Dziś, kiedy widzę, że nie tylko najbliżsi, ale i znajomi zdrowo jedzą – także w święta to pękam z dumy, że się nie poddałam. Ciągle dostaję jakieś zdjęcia i wiadomości z dopiskiem “Anka, to jest naprawdę dobre”! No wow. Od lat przecież tłumaczę, że zdrowe jedzenie może być równie pyszne! […] – napisała.

Pod postem Ani internauci podzielili się swoimi doświadczeniami z dietą, ale także nie szczędzili ciepłych słów Lewandowskim, życząc im wspaniałych świąt.


Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy

Anna Lewandowska została matką chrzestną

Anna Lewandowska została matką chrzestną

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×