Anna Lewandowska z okazji świąt pokazała twarz Klary w rodzinnej sesji. Jest śliczna!

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z świątecznego spotkania z przyjaciółmi. Najbardziej jednak zaskakujące jest to, ze na fotogarfii widać twarz Klary. Jest śliczna!

Anna Lewandowska znana jest z tego, że ma liczne grono znajomych i przyjaciół. Jak tylko mogą, to razem z Robertem Lewandowskim spotykają się z nimi i celebrują wspólne chwile. Zdjęcie z takiego przedświątecznego spotkania właśnie opublikowała na swoim Instagramie.

Anna Lewandowska – zdjęcie z przyjaciółmi. Widać twarz Klary. Jest śliczna!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, a maleństwo pojawi się na świecie w kwietniu 2020 roku. Trenerka nie zamierza jednak czasu oczekiwania spędzać biernie. Regularnie trenuje, czym chwali się w sieci, a także wspiera męża Roberta Lewandowskiego, podczas ważnych dla niego wydarzeń. Stara się też nacieszyć atmosferą świat i spędzać jak najwięcej czasu Klarą. Uczestniczy też w spotkaniach z przyjaciółmi.

Zdjęcie z takiego zlotu znajomych, opublikowała własnie w sieci. Widać, że jest już z nimi Robert Lewandowski, który poddał się zabiegowi usunięcia przepukliny pachwinowej. Jest też niemała grupa przyjaciół, która, według opisu Ani, ciągle się powiększa. Patrząc na piękną fotografię od razu można się domyślić, że chodzi o dzieci.

Atmosfera panująca na spotkaniu jest bardzo serdeczna. Wszyscy zadowoleni, uśmiechają się do obiektywu. W tym zamieszaniu, Anna Lewandowska nie do końca ukryła twarz Klary i możemy dostrzec, że dziewczynka nie tylko już nieźle wyrosła, ale też, że jest bardzo ładna.

Czas z przyjaciółmi. Znamy się tyleeee lat. Z roku na rok jest nas coraz więcej – podpisała fotografię trenerka.

Na przepiękną fotografię, która obrazuje, jak ważna w życiu jest przyjaźń i utrzymywanie dobrych relacji zareagowali obserwujący Ani.

  • Wspaniały Team!
  • Wspaniała ekipa, wesołych i spokojnych świąt dla Wszystkich.
  • Pięknie tyle radości na jednym zdjęciu przyjaźń jest piękna!
  • Tu jest Klarcia?
  • Wesołych świąt dla was wszystkich!

Zobacz: Nie uwierzycie w jakiej stylizacji Anna Lewandowska wyszła z domu! Niewiele kobiet odważyłoby się na taki ruch


79184018_2482951198643552_2789167868468080782_nAnna Lewandowska, Klara

Anna Lewandowska, Klara

Anna Lewandowska przyrządza pierniczki

Anna Lewandowska przyrządza pierniczki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×