Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą. To kwintesencja miłości

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska nie ukrywa, że rodzina jest dla niej priorytetem. Cały swój czas poświęca córkom, nawet zabiera je ze sobą do pracy. Dzisiaj pokazała kolejny kadr z Laurą. Zachwycające, to kwintesencja miłości.

Anna Lewandowska cztery miesiące temu po raz drugi została mamą drugiej córeczki, Laury. Do końca ciąży była bardzo aktywna zawodowo i w sieci, a po porodzie szybko wróciła do swoich obowiązków. Nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o kontakt z fanami.

Jako trenerka, wzięła na siebie ciężki obowiązek i motywuje Polki do zmiany stylu życia. Często też dzieli się swoimi refleksjami, które publikuje razem z fotografiami. Niejednokrotnie są to ujęcia z córkami. Dzisiaj pokazała się z Laurą.

Anna Lewandowska na zdjęciu z Laurą

Od jakiegoś czasu Anna Lewandowska bardzo chętnie dzieli się szczegółami życia prywatnego. Jeszcze nie tak dawno jej social media służyły bardziej do promowania jej działalności. Teraz natomiast ku uciesze fanów chętnie pokazuje, co tam nowego u niej w domu. Możemy podziwiać, jak pięknie rozwijają się Klara  Laura.

Najnowszy post dotyczy rozwijania poczucia własnej wartości w dzieciach. Anna zachęca do budowania relacji z nimi od pierwszych dni. Pisze, jak ważne jest okazywani wsparcia, uczuć, a przede wszystkim miłości. Przy okazji udostępniła piękny kadr z Laurą. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach i widać, że nie brakuje jej uczuć.

Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam.Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe?

➜ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI.
Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane. Tylko tyle i aż tyle – napisała Ania.

View this post on Instagram

Health, love, happiness. Everyone, without exception, deserves it. It may sound like a cliche, but its true. Do you know what mainly helps to achieve it? ➜sense of self-worth That's why I encourage you to build a healthy relationships with your kids from an early age. Show your support, love. Let's listen, suggest, talk, be there 100%. Let's show our children that they are wonderful, valuable and loved. ______________________ Zdrowie, miłość, szczęście. Każdy, bez wyjątku na to zasługuje. Być może zabrzmi to jak banał, ale tak uważam. Wiecie co głównie pomaga osiągnąć powyższe? ➜ POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI. Dlatego zachęcam do budowania zdrowych relacji ze swoim dzieckiem (dziećmi) od najmłodszych lat. Okazujmy wsparcie, dużo zrozumienia, miłości. Słuchajmy, podpowiadajmy, rozmawiajmy, bądźmy na 100% . Pokazujmy naszym dzieciom, że są wspaniałe, wartościowe i tak bardzo kochane❤️ Tylko tyle i aż tyle. 🎈#Laurka #momlife #momoftwo #annalewandowska #family

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Internauci nie tylko podziwiają urocze zdjęcie mamy i córki, ale także w pełni zgadzają się z refleksją trenerki. To ujęcie, to kwintesencja miłości.


Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Anna Lewandowska pokazała jak Laura raczkuje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×