Anna Lewandowska bryluje wśród zagranicznych WAGs. Polka pozwoliła sobie na więcej niż zwykle. To dzięki nowym koleżankom tak zaszalała?

Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

Anna Lewandowska zaszalała i na spotkaniu z nowymi koleżankami z Barcelony zafundowała sobie wielki deser. Z kim się umówiła, że pozwoliła sobie zgrzeszyć?

Robert Lewandowski to obecnie jeden z najbardziej cenionych piłkarzy na świecie. W lipcu spełnił jedno ze swoich największych zawodowych marzeń i dołączył do legendarnego klubu FC Barcelona. Po ośmiu latach gry w Bayernie Monachium zdecydował, że kolejne, być może już ostatnie lata sportowej kariery spędzi w Hiszpanii. Razem z Anią i córeczkami przenieśli się do Katalonii, gdzie już po kilku tygodniach czuli się jak w domu.

Rok wcześniej kupili dom na Majorce, w którym spędzali każdą wolną chwilę, więc życie w realiach hiszpańskich już nie było dla niech tajemnicą. Lewandowskim szybko udało się także znaleźć dobrą szkołę dla starszej córki, czyli 5-letniej Klary, a także przedszkole dla Laury, która ma już 2 lata.

Robert znakomicie odnalazł się w nowej drużynie, gdzie już na początku sezonu jest na szczycie listy najlepszych strzelców La Liga. Dobrze układają im się także relacje towarzyskie. Tym razem Ania pochwaliła się zdjęciami ze spotkania z nowymi koleżankami.

Anna Lewandowska na spotkaniu z nowymi koleżankami skusiła się na deser

Anna Lewandowska świetnie odnalazła się w Barcelonie i stara się zacieśniać więzi z partnerkami kolegów z drużyny Roberta. Jakiś czas temu chwaliła się wspólnym wyjściem z mężczyznami, a teraz zrelacjonowała spotkanie, na którym ukochane zawodników FC Barcelony spotkały się na ploteczki w swoim gronie.

W sobotę na jej profilu pojawiły się fotografie, na których widzimy, jak pozuje do wspólnego zdjęcia z czterema innymi paniami. Lewandowska wyszła na miasto z partnerką Frenkie de Jonga – Mikky Kiemeney, Dani ter Stegen, która jest związana z Markiem ter Stegenem, Elena Galerą – ukochaną Sergio Busquetsa oraz Katrine Friis, partnerką Andreasa Christensena. Na spotkaniu Ania postanowiła nieco poluzować i skusiła się na wielki deser. W przypadku starannie analizującej co jest na jej talerzu Lewandowskiej, to naprawdę rzadki widok.

Aż miło popatrzeć, że Ania tak dobrze odnalazła się w nowym miejscu.


Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

Anna Lewandowska na spotkaniu z koleżankami

unknown_313916081_149136481186697_8227089407979857878_n

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przez to promowanie zohydzacie jej pospolitą i mało atrakcyjną osobę. Bez robienia na siłę z niej gwiazdy mogła nawet wzbudzać sympatię. Ja doceniałam ją za to że jej się chce pracować jak mąż ma tyle forsy a ona małe dzieci. Broniłam ją przed zawistnikami. Teraz nie trawię bo robicie z niej debilkę.

 • Gość pisze:

  Ależ Ona jest nudziarą , masakra

 • Gość pisze:

  Chciała bym posłuchać jak Ann rozmawia po angielsku. Oj bardzo

 • GośćFilipek pisze:

  Wszystkie fajnie ubrane, tylko walnieta lewa w kapciach.

 • Gość pisze:

  A po deserze co zrobiła? Większych głupot nie można już napisać. Proszę napiszcie coś Ci zostanie w głowie a nie w d… e

 • Gość pisze:

  Ależ ona ma wielką głowę jak Klara. Wszystkie stoją prosto super sylwetki ta jak zwykle biodra do przodu. Coraz brzydsza Choc jeszcze młoda. Starzeje się koszmarnie . Urodę ma po babci.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×