Szukaj

Anna Lewandowska na ślubie Zosi Zborowskiej wyglądała mega! Cała w trendach błyszczała na weselu!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona są już po ślubie. Na Instagramie gwiazd pojawiło się to samo zdjęcie z uroczystości, która odbyła się niecodziennie, bo we wtorek! Na przyjęciu pojawiło się wiele znanych postaci z show biznesu. Była tez Anna Lewandowska. Zobacz, jak wyglądała.
Anna Lewadnowska - ślub Wrony i Zborowskiej

Anna Lewadnowska - ślub Wrony i Zborowskiej

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Para postanowiła zaskoczyć wszystkich, bowiem wcześniej plotkowano, że ich ślub odbędzie się 17 sierpnia. Aktorka i sportowiec postanowili się pobrać jednak we wtorek, 13 sierpnia.

Zobacz: Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! Panna młoda wyglądała jak księżniczka! [DUŻO ZDJĘĆ]

Na ich Instagramach posypały się gratulacje, także od gwiazd, z których sporo okazało się być gośćmi na przyjęciu. Między innymi pojawiła się Anna Lewandowska. Pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem z parą młodą.

Małżeństwo, prawdziwa miłość. Wzruszona na [email protected]
@w_kracze #teamemwrona #teamhłanita #teamanżej #wedding #annalewandowska – napisała przy zdjęciu.

Zobacz: A to numer! Zofia Zborowska w sukience mamy Marii Winiarskiej na imprezie! „Była w niej w zeszłym tygodniu na premierze filmu”

Anna Lewandowska, jak zwykle wyglądała zjawiskowo! Dobrała sukienkę, która idealnie podkreślała jej świeżą, wakacyjną opaleniznę. Asymetryczna kreacja na jedno ramie, eksponowała jej wysportowane ramiona. Kolory, żółty i czarny, doskonale harmonizowały z barwą oczu i włosów Ani.

Delikatna biżuteria, symetryczna grzywka i naturalny makijaż tylko dopełniały doskonałej całości. Żona Roberta Lewandowskiego znowu udowodniła, że wyrasta na nowa ikonę mody. Ma niezaprzeczalnie dobry gust i niezwykłe wyczucie detalu. Brawo!

Naszą opinię potwierdzają liczne, entuzjastyczne komentarze, które pojawiły się od zdjęciem z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony.

  • A pani jak zwykle błyszczy!
  • Holywoodzki uśmiech!
  • Przepięknie!

Młodej parze życzymy szczęścia, a Annie Lewandowskiej tylko tak udanych stylizacji.

Zobacz: Anna Lewandowska spotkała się z Jennifer Lopez! Wszystko jest na zdjęciach!


Anna Lewandowska na ślubie Zofii Zborowskiej

Anna Lewandowska na ślubie Zofii Zborowskiej

Anna Lewandowska - ślub Zosi Zborowskiej

Anna Lewandowska - ślub Zosi Zborowskiej

Anna Lewandowska - sukienka w panterkę

Anna Lewandowska - sukienka w panterkę

×