Szukaj

Anna Lewandowska z Robertem i córką na Oktoberfest 2019. Klara uczciła święto piwa w uroczym stroju

Anna Lewandowska od kilku lat bierze udział w imprezie organizowanej w Monachium, w Bawarii, gdzie teraz mieszkają razem z Robertem Lewandowskim. Zobaczcie, czy i w tym roku zaszalała ze strojem.

Lewandowscy Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska, to trenerka, która zmienia życie Polek. Inspiruje do zmiany nawyków, pokazując lepszą, zdrowszą drogę. Dzięki temu gwiazda zyskała sympatię setek tysięcy osób na całym świecie, z którymi spotyka się na treningach, a także w social mediach. Jest też żona i matką. Na co dzień dzieli życie pomiędzy Niemcami a Polską.

Zobacz: Wielki dzień Anny Lewandowskiej coraz bliżej. Odliczamy! Fani będą wniebowzięci

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Robert Lewandowski, ze względu na zobowiązania zawodowe mieszka w Monachium. Tam też najczęściej toczy się życie rodzinne Lewandowskich, mają przyjaciół i udzielają się towarzysko, mimo że Ania jest w ciągłych rozjazdach ze względu na swoje projekty.

Oktoberfest jest świętem całego miasta, nie jest więc możliwe, żeby mieszkając tam, nie wziąć udziału w wydarzeniu. Tak też jest i z Anią, która zakłada bawarski strój i idzie z mężem i przyjaciółmi poczuć atmosferę.

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

W roku 2019 Ania postawiła na skromne wydanie. Gorset nałożyła na biały, koronkowy półgolf bez rękawów, do tego czerwona spódnica, czarne kryjące rajstopy i trzewiki utrzymane w folkowym stylu. Bardzo udana wariacja na temat bawarskiego stroju regionalnego.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia, na których obejrzycie oktoberfestowe stylizacje trenerki z wcześniejszych lat.

Klara Lewandowska na Oktoberfest 2019

Jak świętować, to tylko z rodziną. Dlatego w tym roku, obok Roberta, razem z Anna Lewandowską, Oktoberfest uczciła też mała Klara. Zdjęcie zamieścił na swoim Instastory Robert, który też bardzo lubi święto piwa i generalnie bardzo dobrze odnalazł się w Bawarii.

Piłkarz wystąpił w koszuli w czerwona kratkę z kaszkietem na głowie. Jego córeczka ubrana była w ciepły, wełniany sweterek, w biało-czarno-różowym kolorze z wisienkami. Do tego biało-czarna spódniczka i białe rajstopki. Mała dama miała też zaplecione w bardzo stylowy warkoczyk włoski. Zdaje się, że Lewandowscy maja w domu małą modnisię. Uroczo wyglądała w ramionach taty.

Klara i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Zobacz: Anna Lewandowska w nowej fryzurze. Zmieniła ją na prośbę fanów: „Może być?”

Czym jest Oktoberfest?

Oktoberfest 2019 to 182. edycja święta i odbywa się od 21 września do 6 października 2019 r.

Oktoberfest uważane jest przez wielu za najpiękniejsze święto Europy i świata, ciągnie się przez trzy weekendy, przez co łącznie trwa 2 tygodnie. Tradycja tego wielkiego i słynnego festu, popularnego w Monachium w Bawarii, sięga 1810 roku i corocznie jest celem dla 6 milionów gości.

Również kolejna edycja, ta w roku 2019, jawi się, jako wydarzenie, którego nie można przegapić i które, jak zwykle, przyciągnie miliony turystów z całego świata. Oktoberfest stało się symbolem przyjaźni między narodami.

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała się w ekscentrycznych butach. Są bardzo modne, ale tylko dla odważnych


Anna Lewandowska - Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska - Oktoberfest 2019

Klara i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Klara i Robert Lewandowscy na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Anna Lewandowska na Oktoberfest 2019

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×