Anna Lewandowska gwiazdą „Twojego Stylu”. Pierwszy raz ujawniła, w co inwestuje. Kto, jak kto, ale ona może sobie pozwolić na takie przyjemności

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się na okładce dodatku do magazynu Twój Styl. Zdradziła, w co inwestuje.

Anna Lewandowska jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Mimo że jej mąż odnosi ogromne sukcesy w sporcie, nie zrezygnowała z realizacji swoich zawodowych marzeń. W pocie czoła zbudowała prawdziwe imperium, dzięki któremu może wieść życie na wysokim poziomie. Została trenerką fitness, która nie poprzestała wyłącznie na treningach ze swoimi klientkami. Po kilku latach działalności stworzyła własną aplikację, linię zdrowych przekąsek, markę kosmetyczną oraz catering dietetyczny. To zaledwie początek długiej listy przedsięwzięć, w które się zaangażowała.

Lewandowska jest prawdziwą kobietą sukcesu, która stała się wzorem do naśladowania dla tysięcy Polek. Nie tylko rozwija własne biznesy, ale i jest pełnoetatową mamą. Cztery lata temu na świat przyszła jej pierwsza córka, Klara, a półtora roku temu na świat przyszła Laura. Opieka nad dziewczynkami jednak nie przeszkadza żonie Roberta Lewandowskiego w realizacji kolejnych marzeń.

Anna Lewandowska na okładce wydania specjalnego magazynu Twój Styl

Ania z pewnością nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu. Nie tylko skupia się na realizacji obowiązków zawodowych, ale i towarzyszy mężowi podczas najważniejszych wydarzeń sportowych oraz imprez branżowych. Kilka dni temu Lewandowscy pojawili się razem na gali Złota Piłka 2021. Pozując na ściance, nie szczędzili sobie czułości, a przy tym zaprezentowali się w obłędnych stylizacjach.

Krótko po tym, jak wydarzenie dobiegło końca, oboje skupili się na realizacji kolejnych projektów. Trenerka właśnie pochwaliła się na Instagramie, że na łamach wydania specjalnego magazynu Twój Styl ukazał się wywiad z jej udziałem. We wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych zachęciła obserwatorów do lektury artykułu, w którym podzieliła się swoim doświadczeniem w prowadzeniu własnego biznesu.

Dziękuję @twojstylpl
za zaproszenie do specjalnego wydania magazynu – Kobieta w Biznesie!

Zachęcam do lektury okładkowego wywiadu, w którym podzieliłam się swoim biznesowym doświadczeniem z redaktor @agnieszkalitorowiczsie

Lewandowska zdradziła, że na łamach Kobiety w biznesie będzie można przeczytać również kilka innych wartościowych tekstów, które zostały stworzone z myślą o kobietach pracujących w różnych przedsiębiorstwach.

W numerze znajdziecie też mnóstwo innych ciekawych rozmów oraz raportów i porad.

Nieważne czy pracujecie w korporacji, lokalnej firmie, prowadzicie własny interes, działacie jako JDG czy stawiacie dopiero pierwsze kroki w świecie biznesu ten magazyn może być dla Was źródłem fajnej inspiracji -dodała.

Wpis opatrzyła sesją okładkową. Uśmiechnięta trenerka włożyła jasną marynarkę z ciemnymi guzikami, w której wygląda, jak prawdziwa kobieta sukcesu. Na pierwszej stronie miesięcznika możemy zauważyć również, że gwiazda fitnessu inwestuje w to, co rozumie i kocha.

Pod wpisem nie brakuje komentarzy, w których internauci zapewniają, że z chęcią przeczytają wywiad z Anią. Publikację skomentował również przedstawiciel jednej z firm prowadzonych przez gwiazdę.

Piękna i inspirująca Dyrektor Rozwoju naszej marki. 👏 Z przyjemnością przeczytaliśmy wywiad w specjalnym wydaniu #kobietawbiznesie i polecamy lekturę, nie tylko Kobietom – napisał profil PHLOV by Anna Lewandowska

To chyba najlepsza rekomendacja, jaką może dostać przedsiębiorca.


Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wracają do domu

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska wracają do domu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska w Paryżu

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska-Sychowicz

Anna Lewandowska i Katarzyna Burzyńska-Sychowicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×