Szukaj

Anna Lewandowska na okładce „ELLE” jako „Siła kobiet”. W komentarzach burza: „Co to ma być?”

Anna Lewandowska na okładce ELLE

Anna Lewandowska na okładce ELLE

Anna Lewandowska została gwiazdą styczniowego numeru Elle. Nie wszystkim przypadł do gustu taki pomysł. W komentarzach istne gradobicie. Poszło o hasło, jakim opatrzono czołówkę wydania.

Anna Lewandowska od kilku lat zdecydowanie nie ma zamiaru zwalniać tempa. Sportsmenka prężnie rozwija swoje wielkie imperium, które udało jej się zbudować na przestrzeni dekady. Ania zaczęła od swoich własnych treningów wideo, które każdy mógł zakupić na płycie DVD i wykonywać razem z nią w domowym zaciszu.

Po kilku latach działalności może się pochwalić bardzo popularną aplikacją, która została pobrana już ponad milion razy. Stworzyła także linię dietetycznych przekąsek. Ostatnio wystartowała również z firmą cateringową. Specjalne zestawy przygotowane na cały dzień są już do kupienia w największych miastach Polski. Gwiazda osobiście dogląda tego, co trafia na talerze Polaków.

Ania cały czas stara się poszerzać swoją działalność. Krótko po narodzinach pierwszej córki, Klary, rozwinęła swojego bloga o tematy związane z macierzyństwem. Gwiazda dorobiła się również własnej linii kosmetyków, które bardzo szybko pokochało wiele kobiet. Produkty do pielęgnacji ciała, które oferuje jej marka, sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Anna Lewandowska na okładce ELLE na styczeń 2021

Anna Lewandowska jest rozchwytywana przez reklamodawców. Często występuje w sesjach zdjęciowych i jest ambasadorką najbardziej luksusowych marek. Ostatnio pojawiła się w spocie reklamowym firmy Apart. Sportsmenka została twarzą świątecznej kolekcji biżuterii. Dzisiaj do sieci trafiła okładka styczniowego numeru magazynu ELLE z żoną Roberta na czołówce.

Gwiazda ma na sobie biały żakiet, na który nałożyła ciepły płaszcz. Do tego dobrała sportową czapeczkę z daszkiem. Taki zestaw stanowi idealne połączenie jej stylu – elegancja i odrobiną luzu.

Matka, żona, sportsmenka, bizneswoman. Jej kariera i styl życia od lat inspirują miliony Polek. Motywuje, zaraża ambicją, determinacją i siłą, dlatego to właśnie z Anną Lewandowską wchodzimy w nowy rok. Pełni nadziei, optymizmu i siły do tego, aby tak jak ona, spełniać marzenia.

Ania na czołówce została przedstawiona jako kobieta, która jest inspiracją dla wielu młodych Polek. Dzięki temu, że znakomicie łączy karierę z macierzyństwem stała się wręcz wzorem do naśladowania. Wybór trenerki na okładkę styczniowego numeru nie przypadł jednak do gustu internautkom. W komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Wszystko ze względu na hasło Siła kobiet, jakim opatrzono zdjęcie Lewandowskiej. Internautki od razu skojarzyły je ze Strajkiem Kobiet.

  • Strzał w kolano z bliskiej odległości. Na okladkę trafia Kobieta, która nawet nie potrafiła porzadnie zając stanowiska w sprawie Protestów z podpisem SIŁA KOBIET.
  • Nie widziałam jej na Strajku Kobiet.
  • O, kolejny argument, żeby już nie kupować Elle. Ostatnie kilka numerów bez ciekawych treści, a teraz jeszcze ta okładka.
  • Co to ma być? Chyba żart? Czy ta Pani była na Strajku Kobiet, albo w jakikolwiek sposób go wsparła?
  • Jestem mocno zawiedziona, w dobie walki o prawa kobiet Pani Lewandowska?!?
  • Akurat Lewandowska nie kojarzy mi się z siłą kobiet. Są bardziej inspirujące kobiety, które powinny sie pokazać na Waszej okładce Elle.

Takich wypowiedzi pod postem z Anią na okładce pojawia się znacznie więcej. Widocznie niektóre z czytelniczek pisma nie tak wyobrażały sobie gwiazdę, która wprowadzi je w 2021 rok. Nie brakuje też głosów od kobiet, które pozytywnie zareagowały na okładkę nowego wydania ELLE.

  • A mnie pani Ania inspiruje. Super babka. Silna, niezależna.
  • Dla mnie jest inspiracją. Jako matka jest dla mnie silną kobietą i niezależną mamą.
  • Nie trzeba iść na Strajk Kobiet, by być Siłą Kobiet. Może Magda Lempart byłaby lepszym wyborem? Dajcie spokój.

Wywiad z ambitną gwiazdą znajdziecie w najnowszym numerze ELLE, który do kupienia będzie już 2 grudnia. W galerii przypominamy inne sesje okładkowe z udziałem Ani Lewandowskiej.


Anna Lewandowska na okładce magazynu ELLE

Anna Lewandowska na okładce magazynu ELLE

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Anna Lewandowska na okładce Twojego Stylu na sierpień 2019

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Twój Styl z Anną Lewandowską bez stanika na okładce

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×