Szukaj

Anna Lewandowska pokazała najpiękniejsze ciążowe zdjęcie. Taka sesja to marzenie każdej przyszłej mamy

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska w kostiumie kąpielowym pokazała, jak bardzo już zaokrąglony jest jej brzuszek. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami. Jak wygląda na fotografii?

Anna Lewandowska po bardzo intensywnych tygodniach wytężonej pracy i świątecznym szaleństwie, postanowiła wykorzystać odrobinę luzu w przeładowanym terminarzu, by podładować baterie na Malediwach. Kiedy już wygrzewała się na plaży, zrobiła sobie zdjęcie, uwieczniając na nim swój już wyraźnie już zaokrąglony brzuch. Teraz pokazała kolejne zdjęcie brzuszka, chyba pogoda w Polsce nastroiła ja do wspomnień z wakacji. Na najnowszej fotografii wyraźnie już widać ciążę.

Anna Lewandowska – pokazała brzuszek w kostiumie kąpielowym. Jak wygląda?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wybrali się na Malediwy. Trenerka już podzieliła się kilkoma fotografiami. Zdjęciami z wakacji pochwalił się też jej mąż. Już wrócili do Polski i swoich zobowiązań. Zachwycili też podczas Gali Mistrzów Sportu 2020.

Do serii zdjęć z tropikalnych wakacji Ania dołożyła jeszcze jedno. Być może nastroiła ja do tego nieciekawa pogoda, jaka obecnie panuje w kraju. Na najnowszej fotografii trenerka ubrana jest w jednoczęściowy kostium kąpielowy, oblepiona białym piaskiem, pozuje w ciepłej wodzie. Wygląda naprawdę dobrze, a brzuszek ciążowy jest już wyraźnie zarysowany.

Post dotyczy aktywności kobiet ciężarnych, do której Ania serdecznie zachęca, wskazując, między innymi, wysiłek, jakim jest poród i to, że dobrze jest przygotować na to wydarzenie dobrą kondycję.

(…) Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować!
Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży – napisała.

View this post on Instagram

Physical activity during pregnancy!???????? What trainings can you do, for how long and can you train at all in the second trimester? You can find the answers on my blog ➡️www.healthyplanbyann.com _____________________________ Czy wiecie, że… ✔️Średni koszt energetyczny porodu to 2,3 kcal/min (marsz 4-5 km/h) ✔️Średni czas trwania porodu 7-10 godzin ✔️Wydatek energetyczny pozwalający przebyć dystans 40-50 km (maraton) Tylko maraton możemy przerwać w czasie biegu… A porodu już nie. Dlatego tak często wspominam O AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ w czasie ciąży ???????? Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – warto trenować! Nadal mnóstwo z Was pyta o rodzaj treningów podczas ciąży. Jakie wykonywać treningi, które można wykonywać, a których nie, jak długo i czy w ogóle można trenować będąc w drugiej połowie ciąży. Na blogu nowy post ➡️ www.hpba.pl #annalewandowska #healthyteam #HealthyPlanbyAnn #workoutpregnant #6monthspregnant #fitmom

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Fotografią są zachwycone fanki Ani. Pojawiło się mnóstwo komplementów:

  • Anka wyglądasz przepięknie.
  • Jak piękna Mamusia.
  • Ślicznie wyglądasz Aniu, tak to prawda poród może być bardzo wyczerpujący, warto się do tego przygotować. Ale też ćwicząc przed ciążą i w czasie ciąży jeżeli nie ma przeciwwskazań łatwiej i szybciej wraca się do formy po porodzie – piszą obserwujące.

Rzeczywiście Lewandowska wygląda zjawiskowo. Już nie możemy się doczekać, kiedy zdradzi płeć maleństwa!

Zobacz: Nie uwierzycie w jakiej stylizacji Anna Lewandowska wyszła z domu! Niewiele kobiet odważyłoby się na taki ruch


Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska pokazała brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska - nowe zdjęcie z plaży

Anna Lewandowska - nowe zdjęcie z plaży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×