Szukaj

Anna Lewandowska na majówce z Klarą oczarowała swoim wyglądem! Prawie jej nie poznaliśmy!

Anna Lewandowska z córką na majówce

Anna Lewandowska z córką na majówce

Anna Lewandowska wybrała się na majówkę do Hiszpanii. Zdjęciami z wakacji pochwaliła się na Instagramie i natychmiast wzbudziła sporo emocji wśród fanów. Nie dość, że ma na sobie kapelusz, w którym często jej nie widzimy, to w dodatku wygląda jak... Anny Jantar! Tak uważają jej obserwatorzy.

Anna Lewandowska wie jak wzbudzić zainteresowanie fanów i mediów. Gwiazda niemal codziennie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia, które wywołują niemałe poruszenie wśród jej obserwatorów. Ostatnimi czasy najmocniej komentowana jest jej sylwetka. Wszystko za sprawą ciąży, której nie ma, a przynajmniej nie została przez nikogo potwierdzona. Posty, na których Ania pozuje, czy na spacerze, czy na siłowni natychmiast lądują na portalach plotkarskich jako dowód, lub nie, świadczący o jej stanie błogosławionym.

Nieco inaczej było w przypadku najnowszego zdjęcia trenerki. Gwiazda wyleciała z rodziną na zasłużony odpoczynek do słonecznej Hiszpanii. Stojąc i ogrzewając się w blasku promieni słonecznych Ania pozuje z wózkiem, w którym jest mała Klara. Ma na sobie jasną, krótka sukienkę z zaprzyjaźnionego, luksusowego butiku i wielki kapelusz. Z pewnością więc nie ma problemu z rażącym w oczy słońcem. 😉

Tym razem to nie jej brzuszek, a cały wizerunek wzbudził największe zamieszanie. Fanki dopatrzyły się w niej bowiem podobieństwa do Anny Jantar:

  • Normalnie Anna Jantar.
  • Wygląda Pani jak Anna Jantar.
  • Jak Anna Jantar, serio!

Zerknijcie na zdjęcie i sami oceńcie, czy żona Roberta Lewandowskiego przypomina zmarłą artystkę, mamę Natalii Kukulskiej.

Zobacz: Tylko u nas! Małgorzata Rozenek otwiera nowy biznes! MRM Food zagrozi Annie Lewandowskiej?

Zobacz: Anna Lewandowska pokazała nagi brzuch! Od razu odżyły plotki o jej drugiej ciąży!

Zobacz: Anna Lewandowska wyleguje się na plaży. W tym stroju raczej się nie opali, ale wygląda bosko!


Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Anna Lewandowska na majówce w Hiszpanii

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska z Klarą Lewandowską

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×