Ania Lewandowska długo szukała stylizacji na niemieckie salony. W końcu poszła w starej kreacji. Efekt świetny

Anna Lewandowska - Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska - Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska zasiadła w jury konkursu, podczas którego wybrano Miss Niemiec. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na stylizację, w której główną rolę odgrywała dobrze znana marynarka. Na jakim wydarzeniu wcześniej się w niej pojawiła?

Robert Lewandowski karierę robi nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech. Gra w klubie Bayern Monachium na pozycji napastnika i regularnie zdobywa punkty dla klubu. Piłkarz ma mnóstwo fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą zarówno jego zachowanie na boisku, jak i życie prywatne – w tym żonę Anię, której kariera cieszy się coraz większą sympatią za granicą.

Dowodem może być fakt, że Lewandowska została zaproszona do jury konkursu piękności, podczas którego wybrano Miss Niemiec. Kulisy wydarzenia trenerka relacjonowała na swoim Instagramie.

Anna Lewandowska w jury Miss Niemiec 2020. Jak wyglądała?

Ania zasiadła w jury, w skład którego oprócz polskiej trenerki weszły m.in. prezenterka telewizyjna Frauke Ludowig, czy niemiecka polityk Dagmara Woehrl. Opublikowała także zdjęcie, na którym zdradziła, jak wyglądała podczas przygotowań do gali. Pozowała z uśmiechem na twarzy, na wprost lustra, ubrana w czarną bluzkę opinającą brzuszek i ciemne spodnie, podkreślające jej zgrabne nogi.

Anna Lewandowska - przygotowania do konkursu Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska – przygotowania do konkursu Miss Niemiec 2020

Gdy show wystartowało, Lewandowska się przebrała. Na ściance pozowała już w innym stroju. Chociaż pozostała przy ciemnej kolorystyce, postawiła na krótką sukienkę, kryjące rajstopy oraz buty w tym samym kolorze. Kropką nad i była jednak różowa marynarka, która dodawała jej uroku.

Anna Lewandowska - w jury konkursu Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska – w jury konkursu Miss Niemiec 2020

Zresztą nie pierwszy raz. Poprzednio miała ją na premierze singla MarinyNews. Wówczas dobrała do niej czarne spodenki oraz wysokie kozaki. W obydwu wydaniach prezentowała się świetnie.

Wybór Lewandowskiej nie jest przypadkowy. Trenerka, która znana jest z tego, że dba o zdrowie, troszczy się również o środowisko. Dzięki temu, że drugi raz włożyła tę samą marynarkę, pokazała wszystkim, że wspiera zero waste, czyli ruch dążący do produkowania jak najmniejszej ilości śmieci.

Zobacz także: Anna Lewandowska zdradziła, że przytyła w ciąży. Komentarz Roberta wygrał internety


Anna Lewandowska - premiera singla News

Anna Lewandowska - premiera singla News

Anna Lewandowska - w jury konkursu Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska - w jury konkursu Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska - Miss Niemiec 2020

Anna Lewandowska - Miss Niemiec 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×