Szukaj

Anna Lewandowska leczy Klarę wyłącznie naturalnymi metodami. Jej sposób zaskoczył nawet eko-fanki

Anna Lewandowska nie po to prowadzi bloga, w którym jest m.in. zakładka o naturalnych sposobach leczenia, żeby z przeziębieniem córki od razu biec do lekarza, albo szukać pomocy u farmaceuty. Znalazła inne rozwiązanie. Jakie?
Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska z Klarą

Mogłoby się wydawać, że Anna Lewandowska, która jest przecież w drugiej ciąży, po trzech nieprzespanych nocach, spowodowanych chorobą jej córki Klary, będzie się słaniać na nogach. Ale nic z tych rzeczy!

Mamy znają to doskonale. Maluszek chory, a mamy czuwają, bo nasze maluchy to nasze skarby. Mamy tę MOC. Za mną 3 nocka bez snu. Swoją drogą, nie przestaje mnie zadziwiać to, ile MY MAMY, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie energii! – napisała na Instagramie.

Dodała jednak przy tym, że mogła liczyć na wsparcie taty Klary, a swojego męża Roberta Lewandowskiego.

Jak Anna Lewandowska leczy swoją córkę?

Pod postem od razu pojawiły się pytania o to, jak gwiazda radzi sobie z przeziębieniem u Klary. Trenerka wcale nie zamierzała ukrywać, że stosuje naturalne metody, takie jak… okłady z gęsiego smalcu. Na Instastory zamieściła zdjęcie słoiczka ze smalcem.

  Na przeziębienie okład ze smalcu. Super rozgrzewa. Jest skuteczny na kaszel i przeziębienia – napisała.

Gwiazda również na swoim blogu poleca tę metodę. We wpisie o naturalnych sposobach leczenia przeziębienia ze szczegółami wyłuszczyła, jak nakładać na skórę gęsi tłuszcz, aby przyniósł uzdrawiające efekty.

Leczenie naturalnymi metodami, opartymi na przepisach naszych babć, staje się coraz bardziej popularne. Jedną z takich metod jest okład za smalcu. Pomoże ci on w walce z kaszlem. Sposób przygotowania: Nałóż smalec gęsi na klatkę piersiową i powoli wsmaruj w skórę. Przykryj pergaminem i owiń ręcznikiem – czytamy.

I choć nie istnieją dowody naukowe, które potwierdzałyby skuteczność tego sposobu, to rzesze fanek słynnej trenerki wierzą, że ich idolka wie, co robi, a Klara szybko stanie na nogi.

Zobacz także: Tak mieszka Klara Lewandowska. Brat Ani jest pod wrażeniem jej królestwa: „Na najwyższym poziomie” [WIDEO]


Anna Lewandowska bez makijażu informuje o chorobie Klary

Anna Lewandowska bez makijażu informuje o chorobie Klary

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska w ciąży na plaży

Anna Lewandowska i Klara pod choinką

Anna Lewandowska i Klara pod choinką

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×