„Słabo to wygląda”. Anna Lewandowska bohaterką niechlubnych publikacji. Poleciała kibicować naszym na mundialu, a spotkała ją taka nieprzyjemność

Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Anna Lewandowska w ogniu krytyki

Anna Lewandowska w ogniu krytyki internautów. Wszystko ma związek z mundialem, na którym na miejscu wspiera ukochanego. Co zarzucają żonie Roberta Lewandowskiego fani?

Od kilku dni trwają Mistrzostwa Świata w Katarze. Polska reprezentacja ma już za sobą pierwszy mecz – nasi bezbramkowo zremisowali z Meksykiem. Żeby wesprzeć męża, na mundialu pojawiła się Anna Lewandowska. Kiedy pochwaliła się zdjęciami, wylała się na nią fala krytyki. Dlaczego?

Internauci krytykują Annę Lewandowską. Dlaczego?

Wybór Kataru na gospodarza mundialu 2022 od dawna jest krytykowany, a media alarmują, że w tym arabskim kraju łamane są prawa człowieka. Pojawiły się przerażające informacje, że przy budowie stadionów zginęło nawet 6500 robotników. Ponadto organizator zabronił piłkarzom okazywania wsparcia środowiskom LGBT+. Grożą za to wysokie kary.

Dlatego kibicom nie spodobało się, że Anna Lewandowska poleciała na mundial. Krytyka wylała się na żonę Roberta Lewandowskiego pod jednym z jej postów, w którym poinformowała, że przybyła do Kataru.

Pod postem Ani pojawiła się krytyka. Internauci piszą, że Lewandowska powinna wykorzystać swoje zasięgi i nagłośnić to, w jaki sposób zorganizowano mundial:

  • Katarczycy i FIFA mają krew na rękach. Nie popieram tych mistrzostw.
  • No słabo to wygląda. Można chociaż pokazać, że nie popiera się mistrzostw w tym kraju, nie jeżdżąc tam.
  • Aniu, dlaczego nie sprzeciwicie się łamaniu praw człowieka i temu, że homoseksualizm w Katarze grozi karą śmierci? Niestety, to już nie jest sport, ale zbijanie kasy na cierpieniu innych. Wyjątkowo nie wspieram.
  • Ja bym nie pojechala. Wstyd.
  • Najabrdziej kontrowersyjny mundial ever. Najpierw Rosja teraz Katar, wszystko o co świat zachodu tak walczył prawa kobiet, tolerancja lgbt legło w gruzach. Tylko kasa się liczy nawet po trupach.
  • Nie popieram. Żadna drużyna nie powinna się pojawić na tym mundialu – piszą.

Pojawiły się też głosy, że masowe oburzenie pojawiło się za późno i jest wyrazem hipokryzji:

  • Wszyscy teraz o tym Katarze, a jak prawie 90% swiatowego spoleczenstwa nosi markowe rzeczy Nike Adidas itd made in Bangladesh albo Pakistan to co ???a wiadomo ze tam nawet dzieci zmuszane sa do pracy a warunki sa skandaliczne, nikt tego nie potepia?
  • A dajcie już spokój z ta krytyka, mundial w Katarze ustalony był 10 lat temu !!! Dziesięć powtarzam, nie wczoraj, co ty i ty z tym przez te dziesięć lat zrobiłaś w tym temacie ? Hipokrytki.

Jakie macie zdanie na ten temat?


Anna Lewandowska w Katarze

Anna Lewandowska w Katarze

Anna Lewandowska w Katarze

Anna Lewandowska w Katarze

Anna Lewandowska w Katarze

Anna Lewandowska w Katarze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×