Anna Lewandowska nie chce już trenować! Argumentuje: „Piłka jest bardziej medialnym sportem”. To przez Roberta?

Anna Lewandowska w czarnej sukience

Anna Lewandowska w czarnej sukience

Anna Lewandowska o karierze sportowej

Anna Lewandowska jest jedną z czołowych trenerek fitness w Polsce. Ciągle porównywana była z Ewą Chodakowską przez co wmawiano im niezdrową rywalizację. Obie pojawiły się na Gali Mistrzów Sportu, a ich wspólne zdjęcie wywołało w mediach sporą sensację.

Zobacz: Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska? Pojedynek na stylizacje podczas Gali Mistrzów Sportu

Anna Lewandowska w ostatnich miesiącach całą swoją karierę skupiła na trenowaniu Polek. Okazuje się, że fitness to nie jedyny konik trenerki. Drugą zakulisową pasją Anny jest karate, jednak nie zamierza już wiązać z tą dyscypliną przyszłościowych planów:

Wiem, że piłka jest bardziej medialnym sportem. Karate to jednak trudny sport, przepisy są czasami niezrozumiałe dla osób spoza tej dyscypliny. Aż cztery razy miałam złamany nos, kiedyś pewnie czeka mnie operacja przegrody. Kiedyś się denerwowałam, kiedy ktoś mówił, że jestem tylko żoną Roberta Lewandowskiego.Mojej dyscyplinie poświęciłam wiele lat, trenowałam 2-3 razy dziennie, teraz podporządkowuje się karierze męża. Startuję jeszcze, ale to już końcówka. Zajmuję się intensywniej innymi projektami – powiedziała Anna Lewandowska w wywiadzie dla Super Expressu

Spodziewaliście się, że może mieć tak ciekawą pasję i doświadczenie w sportach walki?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska promuje DVD

Anna Lewandowska przestanie trenować karate


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×