NewsyAnna Lewandowska skomentowała gola Roberta Lewandowskiego! Pokazała bardzo seksowne zdjęcie piłkarza

Anna Lewandowska o golu Roberta w meczu z Portugalią
Milena Majek
30.06.2016 22:42, aktualizacja: 01.07.2016 02:39

Robert Lewandowski potrafi wzbudzać emocje. Polak strzelił swojego pierwszego gola na EURO 2016 w niesamowity sposób. Już w drugiej minucie fenomenalnym strzałem pokonał bramkarza Portugalii i Polska prowadziła już 1-0. To drugi taki strzał w historii całych Mistrzostw Europy!

Cały kraj ogarnęło szaleństwo. Nie brakowało komentarzy opisujących emocje, jakie towarzyszył kibicom po zdobytej przez Polskę bramce. Gwiazdy wciąż pokazywały, jak cieszą się z gola Lewandowskiego. Gratulacje przekazał sam Russell Crowe. Gwiazdor przy okazji zmotywował naszych piłkarzy do dalszej walki w końcu do przerwy było już 1-1. Na najważniejszą recenzję bramki naszego piłkarza nie trzeba było długo czekać. Anna Lewandowska na swoim Facebooku wyraziła dumę z męża.