Szukaj

Anna Lewandowska karmi Laurę piersią nad brzegiem jeziora. Tak intymnego zdjęcia jeszcze nie pokazywała

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska pokazała brzuch

Anna Lewandowska na Instagramie dodała nowe zdjęcie z Laurą. Trenerka nad brzegiem jeziora karmi córkę piersią. Jak na post zareagowali internauci?

Anna Lewandowska niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie córeczkę, Laurę. Podwójne macierzyństwo nie przeszkadza trenerce realizować się zawodowo. Rusza z nowymi projektami, jest w stałym kontakcie z fanami, a także prowadzi konta w mediach społecznościowych.

Ania jest na wakacjach, skąd udostępnia mnóstwo zdjęć. Chociaż dopiero kilka niedawno urodziła, nie ma oporów, by pokazywać swoje ciało. Niedawno opublikowała zdjęcie w krótkich spodenkach — na udach ma cellulit. Tę odwagę doceniły fanki, które komplementowały jej odwagę.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie z Laurą

Lewandowska kolejne odważne zdjęcie pokazała w czwartkowe popołudnie. Tym razem pozuje nad brzegiem jeziora. Trzyma w rękach córeczkę, którą karmi piersią. Tak intymnego postu  jeszcze nie publikowała. Trenerka w opisie zachęca mamy do karmienia dzieci w ten sposób, o ile nie ma do tego przeciwwskazań:

Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY – często szybszy powrót do formy.

View this post on Instagram

Większość mam każdego dnia spotyka wiele wyzwań 🤗. Zgodzicie się ze mną? Wiele obowiązków, praca, dzieci, trening… Jednym z nich jest karmienie piersią💞, w różnych porach i w najprzeróżniejszych miejscach. O ile oczywiście możemy karmić piersią i kiedy nie ma przeciwskazań.🙏 TRWA ŚWIATOWY TYDZIEŃ KARMIENIA PIERSIĄ. Według organizacji zajmujących się zdrowiem, maluchy powinny być karmione mlekiem matki do 6 miesiąca życia, a jako uzupełnienie diety, do dwóch lat. Karmienie piersią (lub mlekiem odciąganym) to przede wszystkim zdrowie dla naszych dzieci i jeśli tylko możemy, to ofiarujmy je naszym dzieciom. Mleko mamy zapewnia ZDROWY ROZWÓJ, mniej chorób w dzieciństwie i w życiu dorosłym (na przykład zmniejszenie ryzyka otyłości). Ale to również BONUS dla MAMY –często szybszy powrót do formy. A Wy kobitki karmicie piersią? @medela_pl #annalewandowska #momlife #healthy

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Internautki w komentarzach nie tylko dzielą się swoimi doświadczeniami, ale także komplementują urok fotografii:

  • Ja obie córki karmiłam piersią. Pierwsza 12 miesięcy, a druga 22 miesiące. Wspaniale przeżycie i uczucie.
  • Jak pięknie. Ja karmię córeczkę już prawie 5 miesięcy.
  • Najlepszy start, jaki można zapewnić dziecku. Niezmiennie mnie to fascynuje, że jestem w stanie zapewnić wyżywienie drugiemu człowiekowi własnym ciałem.
  • Piękne to zdjęcie. Nie mogę się na nie napatrzeć.
  • Urocza fotografia, piękna dziewczynka i mama o złotym sercu. Cudowne połączenie.

A Wam jak się podoba?


Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży

Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży

Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach

Anna Lewandowska z rodziną na wakacjach

Anna Lewandowska uchwyciła córki w pięknym momencie

Anna Lewandowska uchwyciła córki w pięknym momencie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×