Szukaj

Anna Lewandowska w szczególny sposób dba o teściową po operacji. Taka synowa to prawdziwy skarb

Anna Lewandowska i Iwona Lewandowska

Anna Lewandowska i Iwona Lewandowska

Anna Lewandowska pomimo tego, że jest bardzo zapracowana, to zawsze znajdzie czy by zadbać o swoją rodzinę. Szczególną opieką otoczyła także swoją teściową. W jaki sposób jej pomaga?

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet polskiego show-biznesu. Trenerka zaledwie cztery miesiące temu po raz drugi została mamą. Gwiazda do samego końca ciąży była bardzo aktywna i nawet po narodzinach córeczki szybko wróciła do swoich obowiązków. Nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o swój Instagram. Fani gwiazdy mogą być zatem na bieżąco z tym co się u niej dzieje. Ania od jakiegoś czasu bardzo chętnie dzieli się szczegółami swojej prywatności.

Żona Lewego niemal natychmiast po drugim porodzie wróciła do pracy. Udzieliła kilku wywiadów, była gwiazdą sesji zdjęciowych, ale przede wszystkim cały czas motywowała swoje obserwatorki do ćwiczeń i walki o szczupłą i zgrabną sylwetkę. Ania dzięki swoim wyzwaniom zaangażowała już wiele osób do zmiany stylu życia. Nie zamierza jednak poprzestać jedynie na treningach i swojej specjalnie stworzonej do tego celu aplikacji. Już jakiś czas temu wypuściła własną markę kosmetyków pielęgnacyjnych. Znajdują się w niej także produkty dla kobiet w ciąży i dla świeżo upieczonych mam, które w szczególny sposób muszą dbać o skórę. Ostatnio Ania rozszerzyła działalność także o catering dietetyczny.

Jak Anna Lewandowska opiekuje się swoją teściową?

Anna pomimo bardzo napiętego grafiku nie zapomina o swojej rodzinie. Wiadomo, że najważniejsze są dla niej córeczki i mąż, ale stara się dbać także o tych, którzy mieszkają w Polsce. Jedną z takich osób jest jej teściowa Iwona Lewandowska. Mama Roberta jakiś czas temu przeszła operację usunięcia przepukliny rdzenia kręgowego. Syn i synowa zadbali nie tylko o to, żeby trafiła pod opiekę najlepszych lekarzy, ale także by szybko wróciła do formy po zabiegu.

Chcąc odciążyć teściową w gotowaniu, Ania codziennie podsyła jej swój catering. Te wysiłki pani Iwona bardzo docenia, o czym napisała w sieci.

Polecam wszystko, a w szczególności carpaccio z buraków i fetą. Aniu, teraz nie opłaca się chodzić do restauracji, chyba że na lampkę dobrego wina. A może kiedyś dodasz również dietetyczne wino? Co ty na to? – napisała Iwona Lewandowska w social mediach.

Dla każdej teściowej taka opiekuńcza synowa to prawdziwy skarb.


Anna Lewandowska z mamą Marią Stachurską i teściową Iwoną Lewandowską kibicują Polakom w Rosji

Anna Lewandowska z mamą Marią Stachurską i teściową Iwoną Lewandowską kibicują Polakom w Rosji

Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska na gali tygodnika Piłka Nożna

Iwona Lewandowska

Fotografia: ONS

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×