Lewandowscy w Cannes. Para błyszczała na czerwonym dywanie i imprezie dla elity! Ania zachwyciła kreacjami z najwyższej półki

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy pokazali się na czerwonym dywanie w Cannes. Brylowali w aż dwóch kreacjach. W której z nich wyglądali lepiej? Zdjęcia.

Anna i Robert Lewandowscy to jedno z najpiękniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Małżonkowie poznali się na obozie sportowym i szybko w sobie zakochali. Z czasem ich kariery osiągnęły wręcz spektakularne rozmiary, przynosząc im wielką sławę. Pomimo napiętych grafików i wielu biznesów, które prowadzą, zdołali założyć rodzinę. Wspólnie wychowują dwie córki: Klarę i Laurę, które są dla nich całym światem.

Rodzice dziewczynek właśnie udali się do Cannes, by tam wziąć udział w festiwalu filmowym. Ochoczo zapozowali tam do zdjęć. W jakich kreacjach się zaprezentowali?

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes. Jak wyglądali?

Lewandowscy najpierw poszli na premierę filmu Elvis. Anna miała na sobie długą, fioletową suknię marki Dolce & Gabbana. Suknia była na ramiączkach i lekko odkrywała brzuch. Robert postawił na biały garnitur z czarnymi wstawkami i czarną koszulę. Później gwiazdy udały się na galę producenta biżuterii Chopard.

Tym razem Lewandowska postawiła na suknię Gosi Baczyńskiej. Prześwitująca kreacja połyskiwała, dodając Annie hollywoodzkiego stylu. Look uzupełniała biżuteria Chopard. Jej mąż zaprezentował się na imprezie w klasycznym, czarnym smokingu, do którego dobrał dodatek w postaci muszki.

Zdjęcia pary zobaczycie w galerii pod tekstem.

Anna Lewandowska i Georgina Rodriguez

Wcześniej Anna spotkała się z partnerką Cristiano RonaldoGeorginą Rodriguez. Polka zapozowała w spódnicy Magdy Butrym, która kosztuje 7350 zł. Bluzka, którą do niej dobrała, pochodzi z tego samego sklepu i trzeba zapłacić za nią 1750 zł. Lewandowska dobrze wie, co to znaczy luksus. W końcu do Cannes zaprosił ją producent biżuterii Chopard. Jakiś czas temu influencerka gościła też w atelier marki Louis Vuitton.


Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Komentarze

 • Donata pisze:

  Piękna suknia u Anny ale … trochę przy szeroka dla niej. Robert w tym biało-czarnym garniturze wygląda dziwacznie.

  • Gość pisze:

   Wygląda jak kelner, a ona jak kamera na choinkę.
   Ale wszystko drogie, to im wystarczy żeby uznać, że jest super
   No nie jest.

 • Gość pisze:

  Stać ich to wydają i dobrze nie ma czego zazdrościć i krytykować.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia uprzejmie informuje nie lubie podpierd..lać chyba ze źa kebsa źe jak 100% na pudelku a jak wiadomo tam krytycy są wybredni najlepiej w życiu ale to juź następna historia ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Jezu jaka wiocha.!
  Nie ma znaczenia ile kasy W
  Na to badziewie wydali, on wygląda jak kelner, a ona jakby się urwała z dancingu z lat 80.:)))

 • GośćEwa pisze:

  Zasłużyli pieknie Ania wyglada

 • Gość pisze:

  Ło Jezu…, bez komentarza 🤣

 • Gość pisze:

  Osoby dla których ten festiwal istnieje, takie festiwalowe lansiarstwo ogólnie olewają. Nikt się tam nimi nie rajcuje, a nawet gdyby, nie ma pojęcia o ich awansach, bo inne rzeczy są priorytetem.

 • Gość pisze:

  Pięknie wyglądają. Ubrania to nie wszystko, ładne sylwetki i poukładane w glowie- to wartość człowieka. Nie mamy czego się wstydzić !

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×