Rodzinna majówka u Lewandowskich zaczęła się romantycznie. Ania wrzuciła fotkę z Robertem, a potem z córkami. „Laura i Klara są niemal identyczne”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pierwszy raz od trzynastu lat spędza majówkę w towarzystwie męża, Roberta, o czym poinformowała w sieci. Pokazała też zdjęcia z córkami. Rozkoszny widok.

Anna i Robert Lewandowscy pobrali się w 2013 roku. Ich ślub z pewnością był wydarzeniem roku. Kolorowa prasa rozpisywała się na ten temat, a fotoreporterzy robili co w ich mocy, by zdobyć jak najlepsze zdjęcia – niektórzy w tym celu wynajęli nawet helikoptery. Bezpieczeństwa gości pilnowała prywatna ochrona, a dla weselników przygotowano moc atrakcji.

Lewandowscy sprawdzają się nie tylko w roli małżonków, ale także rodziców. Wychowują dwie córki: Klarę i Laurę. Dziewczynki wkrótce będą świętować swoje urodziny. Starsza z nich skończy cztery latka, młodsza roczek. Z tej okazji Ania i Robert podobno przygotowują jedno przyjęcie. Media obiegły pierwsze szczegóły.

Zobacz: Lewandowska urządzi bajkowe przyjęcie urodzinowe dla swoich córek. Goście otrzymali wytyczne co do prezentów

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski spędzają rodzinną majówkę

Chociaż Anna i Robert są małżeństwem od wielu lat, dopiero w tym roku spędzają razem rodzinną majówkę. Trenerka o wszystkim poinformowała w social mediach, gdzie opublikowała przepiękne zdjęcie z mężem. Pozują w lustrze, są do siebie przytuleni. Gwiazda krótko to skomentowała:

MAJ! Uwielbiam majówkę! Dziś miał być post o planowaniu posiłków na przyszły tydzień i podsumowanie ostatnich 9 kroków, ALE… wrzućmy na luz! Kto nie marzy o chwili wytchnienia i rozpoczęciu sezonu na grillowanie. Pięknego weekendu Kochani!

Nieco więcej Ania ujawniła na Instastory. Dodała nagranie, w którym zapewnia, że wciąż nie wierzy w to, że Robert towarzyszy jej i córkom:

Dzień dobry. Zabieram się za śniadanie i sama nie dowierzam. Znamy się z mężem ponad 13 lat i spędzamy pierwszy raz wspólnie majówkę. Tym razem mój mąż ma wolne. To jest niespotykane, żeby sobie gdzieś po prostu pojechać we czwórkę, więc bardzo się cieszymy. Zabieram się teraz za śniadanie.

Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Lewandowska powiedziała, że radość nieco przyćmiewa jej problem z alergią. Ta w tym roku wyjątkowo bardzo jej dokucza:

Dobra, teraz bez pięknego filtra. Alergia mnie tak w tym roku dopadła. Słyszałam, że ten i zeszły rok dla alergików to ciężki czas. Wczoraj dostałam od was ogrom wiadomości, jak się męczycie. Pewnie czeka mnie odczulanie, a dodatkowo wyniki badań wskazują, że być może nawet wina czerwonego nie mogę pić.

To jednak nie zatrzymało Ani przed rodzinnym spędzaniem czasu. Tuż po śniadaniu wybrała się na spacer z córkami, które woziła w jednym wózku. Później dodała urocze zdjęcie, na którym pojawia się w towarzystwie Laury:

My love
Kocham!

#love
#Laura
#almostoneyear
#familytime

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują przepiękne zdjęcie:

  • Nie wiem, czy tylko mi się wydaje, ale Laura z Klarą są chyba identyczne.
  • Dobrego wypoczynku fajnie, że udało Wam się razem wyjechać na chwilke
  • Piękności udanego wypoczynku.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Fotografia jest niezwykle urocza.


Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Anna i Robert Lewandowscy - Majówka 2021

Anna i Robert Lewandowscy - Majówka 2021

Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Anna Lewandowska spędza majówkę z córkami i mężem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×