Szukaj

Anna Lewandowska zabrała Klarę na “babski dzień”! Towarzyszyły im wyjątkowe osoby!

Anna Lewandowska spędza "babski dzień"

Anna Lewandowska spędza “babski dzień”

Święta coraz bliżej, dlatego każdy z nas stara się w tym wyjątkowym okresie nadrobić relacje z rodziną i znajomymi. Nie inaczej jest w przypadku Anny Lewandowskiej, który zapewniła sobie “babski dzień” z koleżanką po fachu. Mowa tutaj o Edycie Litwiniuk, która tak samo, jak żona Roberta Lewandowskiego jest trenerką i dietetyczką.

Obie Panie na spotkanie zabrały również swoje pociechy. Natomiast dzięki fotografiom, które Ania opublikowała na Instagramie, wiemy że mała Klara najwyraźniej polubiła się z córką Edyty. Dziewczynki bardzo grzecznie bawiły się, dając mamom przestrzeń do pogawędki.

Lewandowska opatrzyła zdjęcie bardzo pozytywnym opisem, z którego dowiadujemy się, że Litwiniuk jest po raz trzeci w błogosławionym stanie i razem z Anią kolejny raz przygotowały specjalny trening dla kobiet w ciąży.

Babski dzień ❤️
Dwie mamuśki, dwie trenerki, dwie dietetyczki. Połączyła nas wspólna pasja!
Pamiętam jak to Edytka wspierała mnie ciepłym słowem w czasie ciąży. Teraz sama jest w tym pięknym stanie (po raz 3?) Od lat prowadzimy wspólny projekt Healthy Ciąża ?? cieszymy się zainteresowaniem z Waszej strony, dlatego nie przestajemy Was inspirować
Przygotowujesz się do bycia mamą?
Szukasz dawki wiedzy, zdrowych przepisów?
Chcesz bezpiecznie poćwiczyć?
Zdrową mamą być❤️! Pamiętaj, że najlepszym prezentem jakim możesz dać swojemu maleństwu to ZDROWIE! – czytamy na profilu sportsmenki.

Myślicie, że w nowym roku Anna Lewandowska zdecyduje się na wyjątkową sesję z małą Klarą?

Anna Lewandowska szaleje na jarmarku świątecznym w Monachium! Tata Robert cierpliwie to znosi i zabawia malutką Klarę! Taki sielankowy widok to rzadkość! [DUŻO ZDJĘĆ]

Coroczny hit Anny Lewandowskiej w ogniu krytyki! Dyskusję zakończyła cięta riposta gwiazdy

Szokujące wyznanie Roberta Lewandowskiego! Polski orzeł chce zmienić swoją profesję?! Zdradził sekret w wywiadzie dla Playboya!


Czy podoba Ci się imię córki Lewandowskich – Klara?

×