Anna Lewandowska zadebiutowała autorską linią wózków dla dzieci. Modele sygnowane jej nazwiskiem już w sprzedaży. Ile kosztują?

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska we współpracy z marką Cybex stworzyła własną kolekcję wózków spacerowych. Gwiazda zadbała o to, by spełniały one wymagania aktywnych rodziców, ale były też komfortowe dla dzieci. Jak wyglądają spacerówki projektu Ani?

Anna Lewandowska to kobieta wielu talentów. Jej kariera zawodowa skupia się jednak wokół sportu. Gwiazda przed laty była jedną z najbardziej utytułowanych zawodniczek karate w Polsce. Może się pochwalić sukcesami na arenie międzynarodowej i wieloma wygranymi turniejami. Chociaż od jakiegoś czasu nie walczy już na macie, to nie pożegnała się ze sportem. Została instruktorką fitnessu i stworzyła własną aplikację treningową, która cieszy się wielką popularnością wśród fanek.

Żona Roberta Lewandowskiego ma też kilka innych biznesów. Na sklepowych półkach można znaleźć dietetyczne przekąski sygnowane jej nazwiskiem, w zeszłym roku wystartowała z firmą cateringową. Może się też pochwalić własną marką kosmetyków pielęgnacyjnych. Prowadzi również blog, na którym porusza tematy związane z kobiecością i macierzyństwem. W całym ferworze pracy Ania skupia się przede wszystkim na swojej rodzinie, czyli mężu i dwóch córeczkach.

Anna Lewandowska ma własną linię wózków Cybex

Ania nie tylko cały czas rozwija własne biznesy, ale regularnie pojawia się w kampaniach reklamowych innych marek. Ostatnio została zaproszona do współpracy przez uwielbianego wśród gwiazd producenta wózków markę Cybex. Pojazdami tej firmy od urodzenia wożone były córki Ani i Roberta, a także dzieci wielu innych osób znanych z show-biznesu. Teraz Lewa we współpracy z firmą stworzyła własną linię, czym pochwaliła się w social mediach.

Zaprojektowała ona dwa modele, które od kilku dni dostępne są w sprzedaży na całym świecie. Pracowała nad tym przez 1,5 roku. Wózki przede wszystkim miały być wygodne dla najmłodszych użytkowników, ale też służyć aktywnym rodzicom, dla których jogging z maluchem to codzienność. Do sprzedaży trafiły dwa modele sygnowane nazwiskiem gwiazdy: AVI i ZENO.

Modele dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, w których rodzice sami będą mogli wybierać naszywki. Dostępna jest opcja z motylkami, a także z piłkami. Pojazdy dla najmłodszych dostosowane są do wymagań aktywnych rodziców. Stelaż oparty jest na trzech dużych kołach, które idealnie sprawdzają się nie tylko w trudnym terenie, ale także podczas biegania.

Ania oczywiście natychmiast zamieniła stare modele wózków Cybex, którymi poruszały się jej córki na te zaprojektowane przez siebie. Już pochwaliła się pierwszą aktywnością z córkami.

Wózki zbudowane są na jednym stelażu, dlatego wystarczy jedynie wymieniać siedziska. Dodatkowo model ZENO może służyć jako przyczepka rowerowa. Za model AVI trzeba zapłacić ok. 2300 zł. Dokupienie do niego siedziska z modelu ZENO to wydatek rzędu 1630 zł. Do każdego z wózków dostępne są oczywiście wszelkie niezbędne akcesoria w postaci toreb, czy folii przeciwdeszczowych. Jak wam się podoba kolekcja Cybex stworzona przez Annę Lewandowską?


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaprojektowała wózki Cybex. Zdjęcie z Instagrama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zaprojektowała wózki Cybex. Zdjęcie z Instagrama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zaprojektowała wózki Cybex. Zdjęcie z Instagrama Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zaprojektowała wózki Cybex. Zdjęcie z Instagrama Anny Lewandowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×