Szukaj

Anna Lewandowska w bieli i Agata Duda w czerwieni na spotkaniu w Pałacu Prezydenckim. Pokaz mody w najlepszym wydaniu!

Agata Duda i Anna Lewandowska na spotkaniu

Anna Lewandowska spotkała się z Agatą Dudą

Anna Lewandowska spotkała się w środę z Pierwszą Damą Rzeczypospolitej Polskiej Agatą Dudą. Trenerka już wcześniej mówiła, że jest to dla niej bardzo ważne i czuje się wyróżniona. Jak prezentowały się Panie w Pałacu Prezydenckim? Bardzo elegancko, a zarazem patriotycznie.

Anna Lewandowska przyleciała wczoraj do Polski na specjalne zaproszenie Pierwszej Damy Agaty Dudy. Trenerka wzięła udział w uroczystym spotkaniu Pani Prezydentowej ze sportowcami Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Abu Dhabi. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się oczywiście dumna pani prezes stowarzyszenia:

To dla nas wielki zaszczyt, że nasza Reprezentacja @olimpiadyspecjalnepolska , gościła dziś u Pani Prezydentowej. Dziękujemy za to piękne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni – napisała.

Podczas spotkania, Pierwsza Dama uhonorowała gości, którzy odnieśli podczas konkursu niebywały sukces. Ze stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich wrócili z  aż 69 medalami:

Dziękujemy naszym zawodnikom – bohaterom Igrzysk, którzy pokazali nam swoją siłę, energię i determinację – skwitowała Lewandowska.

Nie możemy przejść obojętnie także obok stylizacji Ani i pani Agaty, które wyglądały bardzo elegancko, a zarazem stylowo.

Stylizacja Anny Lewandowskiej i Agaty Dudy na spotkaniu ze sportowcami w Pałacu Prezydenckim

Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej postawiła na biały zestaw, na który składała się dwurzędowa, przedłużana marynarka, oraz spodnie w kant. Całość uzupełniła klasycznymi czarnymi szpilkami, co w obrazku prezentowało się bardzo przyzwoicie. Agata Duda z koli zaprezentowała się w sprawdzonym dla siebie komplecie – czerwonej, przepasanej paskiem marynarce i spódnicy w tym samym kolorze.

Myślicie, że Panie przedyskutowały wcześniej kreacje, by ostatecznie spotkać się w barwach narodowych? Kto wie, kto wie, ważne, że efekt końcowy zachwyca.

Anna Lewandowska ubrana jak hipsterka jedzie na spotkanie z Agatą Dudą! Jej płaszcz zrobił piorunujące wrażenie na fankach!

Robert Lewandowski pokazał niesamowitą fotkę ze swoją córeczką! Tym słodkim zdjęciem Lewy rozczulił wszystkich kibiców!

Ania Lewandowska pierwszy raz pokazała Klarę! Słodka fotka jest hitem w sieci!


lew2Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się w Pałacu Prezydenckim

Anna Lewandowska i Agata Duda spotkały się w Pałacu Prezydenckim

Zdjęcia ze spotkania Agaty Dudy i Anny Lewandowskiej

Zdjęcia ze spotkania Agaty Dudy i Anny Lewandowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×