Ania Lewandowska w śniadaniówce zdradziła, co zawdzięcza swojemu mężowi. Robert zarumieni się, gdy usłyszy jej słowa

Lewandowska

Lewandowska

Anna Lewandowska była gościem dzisiejszego odcinka programu Dzień Dobry TVN. Gwiazda opowiedziała o tym, jak udało jej się odnieść sukces. Okazało się, że nie tylko sobie zawdzięcza to, gdzie się dzisiaj znajduje.

Anna Lewandowska to nie tylko mistrzyni karate i odnosząca zawodowe sukcesy trenerka  fitnessu. Jest ona także świetnie radzącą sobie bizneswoman, która cały czas rozwija się zawodowo. W krótkim czasie została właścicielką kilku firm. Stworzyła bardzo popularną aplikację treningową, która w czasie pandemii, gdy siłownie były zamknięte, odniosła komercyjny sukces. Ania w ostatnich miesiącach mogła liczyć na sporą liczbę nowych użytkowników. Swoją ofertę szybko uzupełniła o zdrowe produkty spożywcze, które znajdziecie nie tylko w sklepie on-line, ale również stacjonarnie, a także catering dietetyczny dostępny w największych miastach Polski. Gwiazda ma też własną linię kosmetyków pielęgnacyjnych, które cieszą się ogromną popularnością wśród jej fanek i są polecane przez influencerki.

Ania jest też wspaniałym dowodem na to, że karierę i prowadzenie własnych biznesów można połączyć z życiem rodzinnym i macierzyństwem. W ciągu czterech lat dwukrotnie została mamą, a córeczki i mąż Robert są dla niej całym światem.

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Ania Lewandowska pomimo bardzo napiętego grafiku znajduje również czas na inne aktywności. Występuje w reklamach największych marek, jest twarzą producentów sportowych ubrań, a także udziela wywiadów. Dzisiaj pojawiła się w DDTVN, by opowiedzieć o pasji sportowej, z której udało jej się zrobić sposób na życie i własny biznes.

Ania zdradziła, że teraz wszyscy przenoszą swój biznes do sieci, gdy ona już od dawna działała on-line i cieszyła się ogromnym sukcesem.

Ja byłam już wcześniej w Internecie, w czasie pandemii dużo się zmieniło. Duża rzesza ludzi dołączyła do online’u. Jeżeli chodzi o moją aplikację, użytkowników było 2,7 miliona. To pokazuje, że Polacy szukają rozwiązań, jak lepiej jeść, być aktywnym – powiedziała w DDTVN.

Żona Roberta Lewandowskiego zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że pomimo własnej pracowitości i ambicji swoją rozpoznawalność w największym stopniu zawdzięcza ukochanemu mężowi. Dzięki jego sportowym sukcesom również ona jest znana na całym świecie.

Jestem żoną najlepszego piłkarza na świecie, radzę sobie z tym. Zawsze to powtarzam: gdyby nie Robert, nie byłabym taka znana. Mam pewne ambicje, działam mocno w moich biznesach, rozwijam je w dalszym ciągu i działam mimo pandemii – skwitowała.

Ania nie może narzekać ani na brak zainteresowania swoją osobą, ani na brak klientów. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za dalszy rozwój jej kariery.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×