Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą i pozdrowiła Joannę Przetakiewicz. Projektantka będzie zachwycona

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Wygląda jak Joanna Przetakiewicz. Tylko zobaczcie.

Anna Lewandowska od dawna utrzymuje się na fali popularności. Przez lata obecności w mediach zgromadziła wokół siebie wierne grono fanów, które stara się zmobilizować do działania. Chce zmienić ich życia na lepsze. Poniekąd jej się to udaje. Część internautów trenuje z aplikacją, której stworzenie nadzorowała trenerka, inni sięgają po dania stworzone według jej przepisów, kolejni wybierają produkty, które poleca.

Gwiazda sportu prowadzi z powodzeniem kilka biznesów. Nie ukrywa jednak, że bardziej niż firmy, liczą się dla niej ludzie, którymi się otacza. Najważniejsza jest dla niej rodzina, a także przyjaciele, z którymi współpracuje:

Zawsze myślę bardzo pozytywnie o wszystkich moich działaniach i biznesach. Jestem w tym bardzo konsekwentna. Chyba nigdy nie mam czasu na chwilę refleksji na swój temat. Skupiam się na dzieciaczkach, na swoim mężu, na jego karierze i na jego biznesach, i na moim zespole — komentowała w rozmowie z Jastrząb Post.

Anna od 2013 roku jest żoną Roberta Lewandowskiego, który jest uważany za jednego z najlepszych napastników na świecie. Razem wychowują dwie córki: Klarę, która w tym roku skończyła 4-latka oraz Laurę, która niedawno świętowała roczek.

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą. Wygląda jak Joanna Przetakiewicz

Lewandowska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści i odsłania wybrane kulisy codziennego życia. Tak jak we wtorkowe popołudnie, gdy ujawniła, że na potrzeby jednej z sesji zdjęciowych nieco zaszalała z fryzurą.

Anna Lewandowska postanowiła nieco podkręcić włosy, dzięki czemu wyglądała niemal jak Joanna Przetakiewicz. Trenerka, gdy się o tym zorientowała, postanowiła pozdrowić projektantkę:

Z pozdrowieniami dla Asi Przetakiewicz. Dzisiaj ja stawiam wałki.

Nie jest tajemnicą, że gwiazda sportu i Przetakiewicz mają ze sobą świetny kontakt. Dowodem może być fakt, że gdy Joanna i jej mąż Rinke Rooyens świętowali pierwszą rocznicę ślubu, Lewandowscy zadbali o to, by dobrze wspominali ten dzień i przygotowali dla nich piękną niespodziankę.


Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą

Anna Lewandowska zaszalała z fryzurą

90039100_143654127143834_8385406945477365682_n

Joanna Przetakiewicz pokazała apartament

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×