Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!
Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz to tykająca seksbomba!

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie do poznania! Teraz...

Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się nie...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!
Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę! Co za podobieństwo!

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak Anna Lewandowska Klarę!...

Światowa gwiazda ubrała swoje dziecko tak samo jak...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!
Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a zamiast bikini użyła wachlarza!

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła z ubrań, a...

Anna Mucha poczuła lato aż za bardzo! Wyskoczyła...

Dziś sobota, 21.07.2018

Anna Lewandowska niezwykle szczerze o córce: „To, co jeszcze kilka miesięcy temu było…”

Anna Lewandowska z córką KlarąAnna Lewandowska dzieli się refleksją po narodzinach córki

Anna Lewandowska po narodzinach córki nie zwalniała nawet na chwilę. Trenerka błyskawicznie wróciła do formy i poświęciła się nie tylko małej Klarze, ale również jeszcze intensywniejszemu motywowaniu kobiet do zrzucenia paru kilogramów, zadbania o zdrowie i wprowadzenia zmian w swoje życie. Dopiero niedawno trenerka nieco zwolniła, częściej dzieli się swoim prywatnym życiem, niż zdjęciami z treningów. Dlaczego?

Klara Lewandowska będzie prawdziwą fashionistką! Jej dres w arbuzy robi furorę i wcale nie jest drogi

Na swoim blogu Anna przyznała, że naszła ją refleksja dotycząca życia i sportu po pojawieniu się dziecka. Tym jednym wpisem Lewandowska zamknęła usta hejterom i podbiła serca kobiet, które tak jak ona przez długi czas dążyły do bycia idealnymi:

Kilka lat temu dojrzałam do tego aby śmiało stwierdzić, że posiadanie za bardzo wysportowanego ciała, to jakość, która kiedyś przeminie, a dana sylwetka jest „modna” jedynie przez chwilę…

Jako zawodowy sportowiec, trenerka i reprezentantka naszego kraju, wiele lat walczyłam na macie, zarówno  w kraju, jak i na arenach międzynarodowych. Trenowałam wiele godzin dziennie, wylewając siódme poty… kochałam to, nadal kocham… i oczywiście tęsknie. Jednak te chwile, jak wszystko w życiu, przemijają. W zamian otrzymujemy nowe, równie piękne momenty;)

Po narodzinach córeczki wszystko się zmieniło… przede wszystkim nastawienie i podejście do wielu ważnych jak mi się wydawało spraw. To, co jeszcze kilka miesięcy temu mogło być wartością TOP, nagle przeszło na dalszy plan. Nawet nie zauważyłam kiedy to się stało ?
Płaski brzuch, jędrne pośladki, smukłe ramiona – no pewnie! Każdy chce je mieć! Ale kochane Drogie Mamy… to wszystko przy okazji. Jako trener personalny namawiam –  bawmy się sportem, czerpmy frajdę z aktywności fizycznej.

Jeśli nie jesteś zawodową biegaczką, karateczką albo trenerką fitness, to nie podnoś swojej poprzeczki do samego nieba. Niech życie się toczy swoim torem, a sport stanowi dodatek, który ma dawać Ci satysfakcję z efektów osiągniętych małymi krokami. Treningi, na które może Ci pozwolić czas, powinny wprawiać Cię w doskonały nastrój, doładować akumulatory i napełnić energią! Jeżeli tak jest, to cel uważaj za osiągnięty – jesteś mistrzynią! Tak trzymaj!

Tak jak już wyżej wspomniałam, będąc kiedyś w reprezentacji Polski w karate przeżywałam każdy trening, stresowałam się wynikami, zastanawiałam nad tym czy daję z siebie wystarczająco dużo, czy treningi są efektywne, podchodziłam emocjonalnie do każdych zawodów i mistrzostw. Marzyłam o medalach i to było dla mnie najważniejsze.

Teraz będąc młodą mamą wiem, że wszystko przemija, zostają przepiękne wspomnienia,… ale inne rzeczy stają się ważniejsze i nie zapominaj o nich w drodze na szczyt ?

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo piękne i mądre słowa. Zgadzacie się z nią? Czy taka „odsłona” Lewandowskiej przypadła wam do gustu? Bo nam bardzo!

Anna Lewandowska opisała siebie jednym słowem! „Jestem…”. Pokazała również ostrzeżenie dla jej hejterów!

Anna Lewandowska o ćwiczeniach po narodzeniu Klary

Anna Lewandowska o ćwiczeniach po narodzeniu Klary

Anna Lewandowska w groźnej pozie opisuje siebie jednym słowem

Anna Lewandowska w groźnej pozie opisuje siebie jednym słowemCzy ćwiczysz regularnie?

Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×