Szukaj
Dziś piątek, 19.04.2019

Anna Lewandowska pokazała swój naturalny kolor włosów! Wiedzieliście, że jest jasną blondynką?

Anna Lewandowska własny program

Na tym zdjęciu możecie jej nie rozpoznać

Anna Lewandowska w młodości

Anna Lewandowska w dzieciństwie. Żona Roberta Lewandowskiego pokazała stare zdjęcie z bratem Piotrem. Jak wyglądała, gdy była dzieckiem? Jaki jest naturalny kolor włosów Ani? Zobacz jej najnowszy post na Instagramie.

Jaki Anna Lewandowska ma naturalny kolor włosów?

Anna Lewandowska od czasu gdy została żoną słynnego polskiego piłkarza, Roberta Lewandowskiego, jest przez wielu obserwatorów nazywana ikoną mody. Trenerka całkowicie zmieniła swój styl, wygląd, z wielką starannością dba obecnie o kondycję swojego ciała. Żona Lewego uwielbia także stylowe kreacje, nie tylko te od drogich projektantów. Ku radości swoich fanek, młoda mama pokazuje również tanie ciuszki pochodzące z popularnych sieciówek.

Anna przyzwyczaiła swoje wirtualne fanki do klasycznego uczesania. Mama ślicznej Klary ma zazwyczaj długie wyprostowane włosy w brązowym kolorze. Trenerka rzadko eksperymentuje z fryzurą, ostatnio pozwoliła sobie jedynie na lekką zmianę w postaci obcięcia grzywki. Nikt zatem nie wie, jaki naturalny kolor włosów ma Anna Lewandowska.

Tajemnica wreszcie wyszła na jaw, bowiem trenerka wkleiła na swój profil śliczne foto z lat młodości. Młoda Ania pozuje na fotce z ukochanym bratem, Piotrem Stachurskim. Nastoletnia Ania ma bardzo jasne włosy, zatem już wiadomo, że to jest jej naturalny kolor.

Jak fajnie mieć rodzeństwo – napisała.

Pod postem żony Lewego pojawiło się mnóstwo komplementów od fanów, którzy również pochwalili się swoim rodzeństwem.

Musimy przyznać, że Anna Lewandowska w jasnym blondzie wyglądała rewelacyjnie. Być może jeszcze kiedyś wróci do swojego naturalnego koloru.

Myślicie, że powinna?

Zjawiskowa Anna Lewandowska nawet w podartej spódnicy wygląda jak Jennifer Lopez!

Stylowa Anna Lewandowska porwała na jesienny spacer swoją piękną rodzinkę! Wyglądają jak z katalogu

Druga ciąża?! Anna Lewandowska jednym zdjęciem namieszała w sieci! Jej świąteczna stylizacja z przyjęcia zdradziła zbyt wiele?!Anna Lewandowska vs Ewa Chodakowska. Która lepsza?

×