Koronawirus pokrzyżował plany Lewandowskich. Nie tak miał wyglądać poród Ani

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska urodzi lada moment. Czy podczas porodu będzie jej towarzyszyć Robert Lewandowski? Czy ktoś pomoże trenerce w opiece nad drugim dzieckiem?

Anna Lewandowska jest w ósmym miesiącu ciąży. Zanim ponownie zostanie mamą, próbuje jak najbardziej kreatywnie wypełnić czas. Regularnie trenuje, co jakiś czas organizuje pogadanki na swoim Instagramie, a także zwraca się do fanów z ważnymi apelami. Tak jak w niedzielę, gdy wraz z mężem Robertem Lewandowskim poprosili, by nie lekceważyć zagrożenia, jakie niesie za sobą koronawirus:

Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom.

Anna Lewandowska: poród w czasie pandemii koronawirusa

W związku z pandemią koronawirusa na świecie, rządy wielu państw wprowadzili obostrzenia, które mają zatrzymać rozprzestrzenianie się COVID-19. Okazuje się, że dotkną one także Lewandowskich. Robert prawdopodobnie nie będzie mógł towarzyszyć Ani podczas porodu. W ochronie dziecka i ich rodziców liczba osób na sali porodowych została zmniejszona do minimum:

Lewa najprawdopodobniej będzie musiała rodzić bez męża, bo ojcowie nie są teraz wpuszczani na sale porodowe. Ponadto Anna i Robert tym razem nie mogą liczyć na pomoc babć. Kiedy trenerka pojedzie na porodówkę, 2,5-letnia Klara zostanie z tatą. – czytamy we Fleszu.

Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z rodziną

Ania, Robert i Klara przebywają w Monachium, gdzie poddali się dobrowolnej kwarantannie i nie wychodzą z domu. Ich rodziny pozostały w Polsce.

Zobacz także: Marcin Tyszka pokazał zdjęcie ciężarnej Anny Lewandowskiej. „A gdyby tak sześcioraczki?”


Anna Lewandowska w obiektywnie Marcina Tyszki

Anna Lewandowska w obiektywnie Marcina Tyszki

Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Anna Lewandowska z rodziną

Anna Lewandowska z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×