Szukaj

Lewandowska w ósmym miesiącu ciąży wyciska siódme poty na siłowni. Dumnie pręży zaokrąglony brzuszek [WIDEO]

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Chociaż poród zbliża się wielkimi krokami, przyszła mama sporo czasu spędza na siłowni. Jak prezentuje się jej brzuszek?
Ania Lewandowska w ciąży na siłowni

Ania Lewandowska w ciąży na siłowni

Anna Lewandowska jest w ciąży, o czym wiadomo od miesięcy. Od momentu, w którym media obiegły informacje o tym, że rodzina Lewandowskich się powiększy, trenerka nie zmniejszyła swojej zawodowej aktywności. Poprowadziła treningi, promuje nową markę oraz zachęca do zdrowego trybu życia i ćwiczeń.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży na siłowni. Jak wygląda?

Ania do aktywności w ciąży zachęca swoje obserwujące od dawna. Do ruchu namawia jednak tylko w momencie, w którym lekarz nie widzi do tego żadnych przeciwwskazań. By zmobilizować obserwujące, co jakiś czas w swoich mediach społecznościowych publikuje posty wprost z siłowni.

Tak jak we wtorkowy poranek, gdy na swoim Instagramie przedstawiła kilka propozycji ćwiczeń, które można wykonywać w ósmym miesiącu ciąży. W opisie napisała zasady, którymi powinny kierować się przyszłe mamy, a także życzyła im powodzenia:

Drogie Mamusie tak jak zawsze powtarzam, jeśli Twój lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – śmiało podejmij aktywność fizyczną!!! – zaapelowała do fanów gwiazda.

View this post on Instagram

Zachęcam wszystkie przyszłe MAMUSIE do prowadzenia aktywnego trybu życia (jeśli tylko lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań☝️) Proponowane ĆWICZENIA wykonuję w 8 miesiącu ciąży????????, PAMIĘTAJ, aby obciążenie treningowe zawsze DOSTOSOWYWAĆ do SWOJEGO samopoczucia i wielkości brzuszka???? JUŻ 20.03 NOWY DUŻY PROGRAM DLA KOBIET W CIĄŻY – DOSTĘPNY W APP. @DIET_TRAINING_BY_ANN NA KAŻDY TRYMESTR CIĄŻY ???? ______________________________ Najważniejsze zasady ćwiczeń (obszerny post opisujący każdy tydzień znajdziecie na blogu,????) 1. Ćwiczenia wykonujcie po uzyskaniu zgody od lekarza. 2. Pamiętajcie o odpowiednim nawodnieniu 3. Nie unoście rąk powyżej linii barków. Wzrost ciśnienia wewnątrzbrzusznego z uciskiem na żyłę główną dolną może powodować zaburzenie odpływu krwi z macicy. Może to poza zaburzeniami ukrwienia macicy i płodu powodować wystąpienie czynności skurczowej. 4. Niewskazane są głębokie przysiady. 5. Niewskazane są ćwiczenia, które wymagają dotknięcia palców u stóp. 6. Nie wykonujcie ćwiczeń wzmacniających mięśnie prostego brzucha (o tym szerzej pisałam na blogu) 7. Nie wykonujcie ćwiczeń oporowych w leżeniu na plecach (w 3 trymestrze) według ACOG wszystko zależy od wielkości brzucha oraz samopoczucia kobiety. Pozycja na wznak może powodować ucisk dolnej żyły głównej, która przenosi krew z dolnej i środkowej części ciała do prawego przedsionka serca. Poprzez nacisk dziecka, może kompresować tę żyłę i redukować tlen dla płodu. 8. W zaawansowanej ciąży unikajcie ćwiczeń NIE WYGODNYCH, jeśli czujecie, dyskomfort unikajcie już ćwiczeń w pozycji stojącej. Jeśli czujecie problem z koordynacją nie wykonujcie ćwiczenia jw. – wejście na ławeczkę. 9. Przerwijcie ćwiczenia, jeśli odczuwacie ból podbrzusza, głowy, macie spłycony oddech, lub ciężko Wam się rozmawia. Drogie Mamusie tak jak zawsze powtarzam, jeśli Twój lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań – śmiało podejmij aktywność fizyczną!!! #pregnantworkout #workoutmom #DietandTrainingByAnn #annalewandowska #fitmom #8monthspregnant #pregnant

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Obserwatorki zachwyciły się nie tylko ćwiczeniami, ale także komplementowały brzuszek Lewandowskiej. Nie da się ukryć, że jest ślicznie zaokrąglony, co zauważyły też jej fanki:

  • Najpiękniejsza i najaktywniejsza ciężarna kobieta, jaką znam. Moja Mentorka, moja motywacja, mój motor napędowy.
  • Super. Jaki brzusio już.
  • Świetna kondycja. Daj chociaż trochę tego swojego powera.
  • Ale ślicznie wyglądasz! Cudownego dnia.
  • Podziwiam, szczerze Panią podziwiam! Mam nadzieję, że w przyszłości też będę aktywną Mamą. Życzę zdrówka!

A Wy zdecydowałyście się na aktywność w ciąży?

Zobacz także: Lewandowska i Siwiec z torebką za 13 tysięcy. My znaleźliśmy dla was podobną za jedyne 129,99


Ania Lewandowska w ciąży na siłowni

Ania Lewandowska w ciąży na siłowni

Ania Lewandowska w ciąży

Ania Lewandowska w ciąży

Ania Lewandowska namawia do ćwiczeń w ciąży

Ania Lewandowska namawia do ćwiczeń w ciąży

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×