Anna Lewandowska urodziła? Internauci zauważyli na jej profilu szczegół, który ma potwierdzać spekulacje

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska niedawno opublikowała post, w którym wyznała, że już odlicza dni do porodu. Czy już urodziła? Skąd pojawiły się takie przypuszczenia? Jakie są przesłanki do takiego twierdzenia?

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży i już powoli odlicza dni do porodu, co napisała w swoich social mediach. Pokazała także pokoik dla malucha i oczekującą na rodzeństwo Klarę. Pojawiły się jednak przypuszczenia, że jej posty są ściśle planowane, a ona już w spokoju urodziła swoje drugie dziecko. Skąd takie domysły? Zdradza ją jeden szczegół.

Czy Anna Lewandowska już urodziła?

Będąc w ciąży z Klarą, trenerka niechętnie chwaliła się swoim brzuszkiem. Zdjęcia ciężarnej Ani były prawdziwą gratką. Odkąd Robert Lewandowski obwieścił, że po raz drugi zostanie ojcem, social media jego żony pełne są zdjęć i informacji na temat przebiegu ciąży. Obserwowaliśmy Annę niemal na każdym etapie. Pokazywała treningi, wypoczynek, a potem także kwarantannę. Każdy jej post zawsze był starannie przemyślany, a ona najwyraźniej wszystko sobie zaplanowała. Tajemnicą pozostała tylko płeć malucha.

Niedawno dołączyła do popularnej aplikacji TikTok, i o ile na Instagramie posty pojawiają się regularnie, to tam od 15 kwietnia nie ma żadnej aktywności. Wiadomo, że nie da się niczego zaplanować, więc padły podejrzenia, że Anna zniknęła z aplikacji, ponieważ albo już urodziła, albo jest już w szpitalu, czekając na potomka.

Czyżby rzeczywiście taki był cel Lewandowskich? Zmylić czujność obserwujących poprzez aktywność na Instagramie, żeby móc w spokoju powitać na świecie dziecko? Jeśli tak, to ten jeden mały szczegół zburzył ten misterny plan. Już niedługo to się okaże.

Zobacz także: Anna Lewandowska pręży ciążowy brzuszek i odlicza dni do porodu. W tle szaleje Klara. Co za fota!


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska - pokoik maluszka

Anna Lewandowska - pokoik maluszka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×