Anna Lewandowska na chwilę odpuściła dietę i szybko tego pożałowała: „Mój brzuch jest znacznie gorszy”! To niejedyna zmiana w jej wyglądzie!

Anna Lewandowska gluten

Anna Lewandowska gluten

Anna Lewandowska na chwilę zrezygnowała z diety. Gwiazda przyznała, że nie był to jednak dobry pomysł. Zobacz, co stało się z jej organizmem i jakie skutki wywołał gluten.

Anna Lewandowska korzysta w pełni z wakacji. Gwiazda podróżuje sama lub z rodziną, odpoczywając lub realizując mniejsze i większe projekty, Trenerka niedawno poleciała do Włoch, czym pochwaliła się w sieci. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które nie przejdzie bez echa.

Wszystko przez to, że żona Roberta Lewandowskiego, chociaż na co dzień unika glutenu, tym razem postanowiła sobie nieco pofolgować. Gwiazda, przebywając w słonecznej Italii, skusiła się na pizzę. Chociaż na zdjęciu wyglądała apetycznie i z pewnością była bardzo dobra w smaku, w organizmie Ani wywołała negatywne skutki, o których trenerka poinformowała swoich obserwujących:

Włochy rządzą się swoimi prawami. Po weekendzie z glutenem kondycja mojej cery – zdecydowanie gorsza, mój brzuch – zdecydowanie gorszy. Wniosek – eliminacja! – skomentowała zdjęcie na Instastory.

Wygląda na to, że Anna tak szybko nie sięgnie ponownie po potrawy z glutenem. Zwłaszcza, że Lewandowska jest jedną z osób, która znana jest z tego, że może obyć się bez niego w codziennym życiu – nawet wtedy, kiedy nikt od niej tego nie oczekuje. Tak jak np. w tłusty czwartek, kiedy gwiazda sięga po pączki bez glutenu, na które przepisem jakiś czas temu podzieliła się w sieci.

Zobacz: Córka Anny Lewandowskiej dostałą nową wypasioną brykę! Na taki wózek mogą pozwolić sobie tylko milionerzy!

Zobacz: Rozebrana Anna Lewandowska robi sobie piling na plaży! Dzięki temu na jej ciele nie zobaczycie już cellulitu!

Zobacz: Oszuści najpierw wykorzystali Roberta i Annę Lewandowskich, a teraz próbują naciągnąć ich wielbicieli! Bardzo ważne informacje dla fanów pary!


Anna Lewandowska o glutenie

Anna Lewandowska o glutenie

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska na plaży

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opublikowali oświadczenie

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski opublikowali oświadczenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×