Klara odtworzyła cały trening Anny Lewandowskiej! 3-latka nie dała sobie żadnej taryfy ulgowej [WIDEO]

Anna Lewandowska i Klara wspólny trening

Anna Lewandowska i Klara wspólny trening

Anna Lewandowska nagrała wspólny trening z Klarą. Mama i urocza 3-latka szaleją na sali. Dziewczynka doskonale sobie radzi i może zawstydzić swoją formą wielu dorosłych. Piękny widok!

Anna Lewandowska w tym roku dołączyła do grona świeżo upieczonych mam. Gwiazda w maju powitała na świecie drugą córkę. Do samego końca ciąży trenerka była niezwykle aktywna. Stworzyła nawet całą serię treningów dla kobiet w ciąży. Wszystkie ćwiczenia były odpowiednio dostosowane do kolejnych trymestrów. Odpowiedzialna gwiazda zawsze jednak podkreślała, że każda przyszła mama powinna skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym przed rozpoczęciem zmagań na sali treningowej.

Również po pojawieniu się na świecie Laury gwiazda szybko wróciła do służbowych obowiązków. Bardzo powoli rozpoczynała treningi i wracała do ćwiczeń. Z dnia na dzień starała się wracać do formy, którą prezentowała przed zajściem w ciążę. Żona Roberta Lewandowskiego cały czas relacjonowała w sieci swoje zmagania na siłowni. Niejednokrotnie towarzyszyła jej wtedy starsza córeczka Klara. Widać, że 3-latka uwielbia naśladować swoją mamę.

Anna Lewandowska pokazała trening Klary

Klara to urocza 3-latka, która z każdym kolejnym dniem zachwyca coraz większe grono internautów. Dziewczynka chętnie towarzyszy swojej mamie podczas treningów. Ania już kilka razy pokazywała, jak ćwiczy razem ze swoją pociechą. Ostatnio jednak córeczka Lewandowskich coraz częściej pojawia się na sali, a swoją formą mogłaby zawstydzić wielu dorosłych.

Na profilu trenerki właśnie pojawiło się nagranie, na którym widzimy, jak razem z córeczką rozgrzewają się przed treningiem. Mała dziewczynka ćwiczy niczym prawdziwy zawodowiec. Idealnie powtarza za mamą każde ćwiczenie. Nie dała sobie ani chwili taryfy ulgowej.

Wspólny trening to najlepszy trening!

Fani są zachwyceni tym, co zobaczyli. Pod postem Ani nie brakuje komplementów i ciepłych słów.

  • Że mała trzyma Twoje tempo, to w szoku jestem!
  • Niesamowita jest.
  • Piękny widok.
  • O jejku, ona jest identyczna jak Ty, no i trzyma formę.
  • Oby tak dalej. Dzielna dziewczyna!

Nie sposób nie zwrócić uwagi, że Ania i Klara nie tylko ćwiczą jak lustrzane odbicia, ale także mają niemal identyczne stylizacje. To naprawdę uroczy widok.


Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Anna Lewandowska wspólny trening z Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×