Szukaj

Klara Lewandowska już złapała sportowego bakcyla! Ćwiczy jak profesjonalistka [WIDEO]

Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą Lewandowską

Anna Lewandowska pokazała urocze nagranie z Klarą Lewandowską. Trenerka zabrała córkę na siłownię i ćwiczyła razem z dziewczynką. Jej córeczka złapała już sportowego bakcyla i ćwiczy jak profesjonalistka. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska jest trenerką i specjalistką od zdrowego żywienia, ale przede wszystkim i w pierwszej kolejności jest mamą. Jej córeczka, Klara Lewandowska, za nieco ponad miesiąc skończy dwa lata. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a jej mama – choć ma bardzo napięty grafik – robi wszystko, by spędzać z nią jak najwięcej czasu. Zaraża też córkę pasją do sportu.

Na Instagramie Lewandowskiej pojawiło się nagranie i zdjęcie z siłowni, na którą wybrała się razem z Klarą. Choć dziewczynka jest jeszcze bardzo mała, z chęcią ćwiczyła z mamą.

Internauci byli zachwyceni!

  • Klarcia idzie w ślady mamy
  • Widać, że jest motywacja i chęci, nie ma to jak wcześnie zacząć
  • No i trening zaliczony
  • Czad! I ten maleńki roller:)
  • Słodka, no co tu więcej mówić
  • O matko, nie wierzę! Przesłodka!
  • Ale z Klary jest słodziak ❤️ widać że naprawdę dużo czasu jej poświęcasz mimo że sama jesteś ciągle w biegu, w takim towarzystwie to aż chce się ćwiczyć
  • Klarunia ćwiczenia ma we krwi
  • Super ,ze zawsze mimo tylu obowiązków zawodowych , projektów , macie czas dla siebie ! Pozdrawiam !
  • No nie mogę ale Klarcia daje czadu, wystarczy wałek i jest zabawa

Pozostaje tylko brać przykład z Klary i zabierać się za “wakacyjną formę”. 😉

View this post on Instagram

Training with the use of roller ???? @diet_training_by_ann I know at least a few reasons to use rollers! ➡️The first is the upcoming spring and the fact that the roller will help you to maximize the efficiency of each workout! ➡️My Klara is already imitating me ????????????remember that Roller is a multifunctional tool to help with cellulite ???? ____________________ Trening z ROLLEREM już w aplikacji???? @diet_training_by_ann ➡️Znam co najmniej kilka powodów, żeby używać rollerów! ➡️Pierwszy to nadchodząca wiosna i to, że roller maksymalizuje efektywność każdego treningu! ➡️A drugi to zabawa z córeczką. Moją Klarcia już naśladuje mamę na treningach ???????????? ➡️Ah no i rollery to wielofunkcyjne narzędzie, które redukuje cellulit, którego tak bardzo nie lubimyyyy ;p _________________ #annalewandowska #workoutbyAnn #motivation #summershape #fit #sport #positive

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Anna Lewandowska założyła dwie różne skarpetki! To nie wiosenne roztargnienie! Trenerka zrobiła to celowo!

Kasia Burzyńska o swojej ciąży. Jak wspiera ją Anna Lewandowska i ile przytyła w ciągu sześciu miesięcy? [WIDEO]

Kuba Wojewódzki wywołał poruszenie na Facebooku: „Pierwsze zdjęcie Klary Lewandowskiej! Tylko u mnie!”


×