Anna Lewandowska pochwaliła się nowym zdjęciem córek. Klara i Laura w identycznych stylizacjach wyglądają rozkosznie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem córek. Klara i Laura mają na sobie identyczne stylizacje. Internauci są zachwyceni.

Anna Lewandowska od kilku lat robi zawrotną karierę. Namawia internautów do ruszenia się z kanapy i zadbania o swoją sylwetkę. Zachęca do ćwiczeń z aplikacją swojego autorstwa, a także podpowiada jakimi zdrowymi daniami wzbogacić codzienny jadłospis, by nie był on nudny.

Trenerka nie tylko skupia się na karierze, ale także koncentruje się na rodzinie. Wspiera męża, Roberta Lewandowskiego, który osiąga niesamowite sukcesy na boisku. Sportowcy poznali się na obozie sportowym i od tego momentu zaczęli się spotykać. Potem nadszedł czas na wspólne mieszkanie, a także bardzo romantyczne zaręczyny.

Chociaż szczegóły dnia, w którym Robert poprosił Anię o rękę, są owiane tajemnicą, gdy jeden z internautów zapytał gwiazdę sportu, jak wyglądał ten moment, mógł przeczytać, że piłkarz bardzo ją zaskoczył:

Z zaskoczenia, na wyspie, w wodzie.

Lewandowscy pobrali się w 2013 roku. Cztery lata później na świat przyszła ich pierwsza córka, Klara. W zeszłym roku do rodziny dołączyła Laura.

Anna Lewandowska pokazała córki w identycznych stylizacjach

Lewandowska spędza z córkami każdą wolną chwilę. W poniedziałek pochwaliła się relaksem nad basenem. Klara, pod czujnym nadzorem mamy, wskakiwała do wody, a także poświęcała sporo energii na pływanie. Trenerka nie pozostawiła tego bez reakcji. Pokusiła się o krótki komentarz, w którym wyznała, że jej dzieci uwielbiają takie aktywności:

Po tych wakacjach zdecydowanie muszę stwierdzić, że moje dzieci to żywioł woda.

Dzień później Anna Lewandowska podzieliła się nowym zdjęciem córek. Klara i Laura stoją przed windą. Starsza dziewczynka trzyma za rękę młodszą siostrę. Uwagę przyciągają ich stylizacje, które są niemal identyczne. Mają na sobie jasne bluzy, ciemne spodnie, a także sportowe buty:

Wielki dzień dla nas! Rosną tak szybko… – podkreśliła Anna Lewandowska.

Wpis zachwycił internautów, którzy w komentarzach komplementują ten rodzinny kadr:

  • Cudowne dziewczyny. Moi tez rosną jak szaleni. Czas leci! Melcia niedawno dwa latka! Nie wierzę.
  • Cudne małe kobietki. Pamiętam jak mama ubierała mnie i siostrę podobnie.
  • Klara to już duża dziewczynka. Laurka słodka z kiteczka.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest rozkoszne.


Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska pokazała córki

Anna Lewandowska i córki szaleją nad basenem

Anna Lewandowska i córki szaleją nad basenem

Anna Lewandowska i córki szaleją nad basenem

Anna Lewandowska i córki szaleją nad basenem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×