Szukaj

Odważnie! Anna Lewandowska bez grama makijażu na twarzy. Tak wygląda zabiegana mama. Różnica jest naprawdę duża

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym nie ma na sobie ani odrobiny makijażu. Tak wygląda mama dwóch małych córek w środku nocy.

Anna Lewandowska jest świetnym przykładem na to, że kariera może iść w parze z życiem rodzinnym. W 2013 roku wyszła za Roberta Lewandowskiego. Wspólnie wychowują dwie córki. Starsza Klara niedługo będzie świętować 4. urodziny. Młodsza Laura na początku maja skończy roczek.

Lewandowska, oprócz opiekowania się dziećmi, spełnia się zawodowo. Stworzyła aplikację do ćwiczeń, której powstanie nadzorował sztab ekspertów. Współpracuje też z markami odzieżowymi oraz prowadzi firmę, która zajmuje się produkcją wegańskich kosmetyków. Ania w jednym z wywiadów podkreśliła, że nieustannie pracuje ciężko na swój sukces:

Kiedy byłam małą dziewczynką, nie wierzyłam w siebie, a teraz uwierzyłam. Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego – komentowała w Gali.

Anna Lewandowska bez makijażu. Jak wygląda?

Anna Lewandowska nie tylko udziela wywiadów, ale także stara się utrzymywać kontakt z internautami, którzy śledzą jej profile w social mediach. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe posty. Trenerka eksponuje piękne stylizacje, chwali się momentami spędzonymi z dziećmi, a także pokazuje ważne momenty.

W nowym wpisie, który opublikowała w piątkowy poranek, zwróciła uwagę na pielęgnację cery. Udostępniła zdjęcie, na którym nie ma na sobie ani grama makijażu. Nie nosi sztucznych rzęs, nie ma też permanentnych brwi. W opisie zdradziła, że na co dzień nie ma zbyt dużo czasu na to, by zrobić sobie make-up:

Od dawna na pierwszym miejscu stawiam naturalną pielęgnację, a dopiero potem makijaż, na który nie mam zbyt wiele czasu. Może ma to coś wspólnego z byciem zabieganą mamą…

Chociaż Anna Lewandowska dopiero co wstała, może cieszyć się zdrową cerą. W dalszej części wpisu zdradziła swój sekret:

Cera jest odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia. Tylko holistyczne podejście – zdrowy styl życia, dieta, aktywność fizyczna, sen – w połączeniu z naturalnymi kosmetykami może sprawić, że będziemy cieszyć się promienną skórą, tuż po przebudzeniu.

Internauci są zachwyceni Anią w naturalnym wydaniu:

  • Naturalność – to jest w modzie i nigdy się nie znudzi ! Ania jak zawsze piękna.
  • Cudownie wyglądasz Aniu.
  • I takie zdjecia się ceni. Pięknie wyglądasz.

Trzeba przyznać fanom trenerki rację. Anna Lewandowska bez makijażu świetnie się prezentuje.


Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska bez makijażu

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - rodzinny spacer

Anna Lewandowska - tłusty czwartek 2021

Anna Lewandowska - tłusty czwartek 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×