Anna Lewandowska szaleje w tłumie na koncercie Eda Sheerana. Skąpa stylizacja podkreśliła wyrzeźbione ciało

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pojawiła się w tłumie fanów na koncercie Eda Sheerana w Warszawie. W imprezowej stylizacji szalała w rytm największych przebojów. 

Anna Lewandowska przechodzi ostatnio spektakularne zmiany w życiu. Wszystko przez transfer Roberta do nowego klubu. Cała rodzina już pożegnała się z Monachium, gdzie spędzili osiem ostatnich lat. Było to dla nich trudne i pełne emocji rozstanie. Obecnie mieszkają już w Barcelonie, gdzie spędzą minimum cztery najbliższe lata – na tyle bowiem piłkarz podpisał kontrakt z FC Barceloną.

Wiadomo, że przeprowadzka dzięki pomocy specjalistki przebiegła bardzo sprawnie. Gdy wszystko było już rozpakowane gwiazda pospiesznie popędziła do Polski, by poprowadzić Camp by Ann. Obozy treningowe, które organizuje, cieszą się ogromną popularnością wśród osób, które chcą zawalczyć o nienaganną sylwetkę. Tak było też i tym razem. Dojo Stara Wieś wypełniło się po brzegi nowymi uczestnikami. Wśród nich po raz drugi była też Małgosia Rozenek. W przerwie od wyciskających pot treningów gwiazda wybrała się na koncert Eda Sheerana. Jak się bawiła?

Anna Lewandowska bawiła się na koncercie Eda Sheerana

Anna, będąc w Polsce nie omieszkała skorzystać się z nadarzającej okazji i wybrała się na koncert Eda Sheerana. Brytyjski muzyk dał niesamowite show na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wszystkie bilety wyprzedały się już kilka miesięcy temu i to dosłownie w kilka godzin od momentu, gdy pojawiły się w sieci. Fanów muzyka nie zraziła nawet wysoka cena. Widownia wypełniła się po brzegi.

Wśród uczestników imprezy muzycznej doskonale bawiła się także Ania Lewandowska, która postanowiła zrelacjonować wszystko w sieci.Gwiazda na ten wieczór wybrała krótki srebrny top z siateczki i czarne szorty. Strój idealnie podkreślił jej wysportowaną figurę. Do wszystkiego dobrała wygodne buty na płaskiej podeszwie i niewielką torebkę.

Zdjęcia z wydarzenia, którymi podzieliła się Ania znajdziecie w naszej galerii. Widać na nich, że doskonale się bawiła na tej muzycznej uczcie.


Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Anna Lewandowska na koncercie Eda Sheerana

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×