Szukaj

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z babcią. Fani są jednogłośni: „Jesteście do siebie takie podobne”

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska uczciła Dzień Babci. Opublikowała zdjęcia z panią Jolą, prababcią Klary i Laury. W opisie złożyła przepiękne życzenia.

Anna Lewandowska nie narzeka na brak służbowych zobowiązań. Co jakiś czas bierze udział w kampaniach reklamowych, stworzyła aplikację treningową oraz produkty spożywcze i kosmetyki, które sygnuje swoim nazwiskiem.

Trenerka stara się być aktywna w social mediach. Zachęca fanów do ruszenia się z kanapy i walki o lepsze samopoczucie. Niedawno ruszyła z kolejnym wyzwaniem do udziału, w którym zachęca internautów. Serwuje im przepisy na sprawdzone dania, a także prowadzi treningi online.

Anna Lewandowska pokazała babcię. Przepiękne zdjęcia w sieci

Chociaż gwiazda sportu nie narzeka na nadmiar wolnego czasu, to nie kariera, a rodzina jest dla niej priorytetem. Ania wspiera męża Roberta Lewandowskiego podczas ważnych wydarzeń. Przed pandemią koronawirusa regularnie obserwowała jego mecze, niedawno towarzyszyła mu podczas gali Przeglądu Sportowego. Piłkarz odebrał jedną z głównych nagród.

Ania spełnia się także jako mama. Niemal każdą wolną chwilę spędza z córkami Klarą i Laurą. Wspólny czas poświęcają zabawie, nauce, a także treningom. Trzylatka niejednokrotnie towarzyszy Lewandowskiej na sali treningowej, gdzie doskonale się bawi, wykonując proste ćwiczenia.

Anna Lewandowska w czwartek w swoich social mediach opublikowała kolejny post, który zadedykowała członkowi swojej rodziny. Tym razem uczciła Dzień Babci. Opublikowała zdjęcia, na których towarzyszy jej pani Jola, prababcia córek trenerki, Klary i Laury. Gwiazda w opisie zdradziła, że wdzięczna za chwile, które razem spędziły:

DZIEŃ BABCI! Z moją Babcią Jolą najlepiej. Jestem wdzięczna za Jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią.

Trenerka w dalszej części wpisu zwróciła się do fanów, by pamiętali o tym dniu:

Nie zapomnijcie dzisiaj zadzwonić z życzeniami. Jeśli to bezpieczne, pojedźcie je uściskać!  Poświęćcie dłuższą chwilę na rozmowę i zadawajcie pytania, na które chcecie poznać odpowiedź! Wszystkim Babciom — dużo zdrówka.

Internauci w komentarzach zachwycają się zdjęciami, dzielą się swoimi wspomnieniami:

  • Babcie — najcudowniejsze istoty na świecie. Udało się nawet wypić kawkę online. Zdrówka dla wszystkich babć.
  • Przepiękne są te zdjęcia.
  • Od razu widać, że to babcia. Jesteście do siebie podobne.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Podobieństwo między paniami widać gołym okiem.


Anna Lewandowska pokazała babcię

Anna Lewandowska pokazała babcię

Anna Lewandowska pokazała babcię panią Jolę

Anna Lewandowska pokazała babcię panią Jolę

Anna Lewandowska pokazała babcię panią Jolę

Anna Lewandowska pokazała babcię panią Jolę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×