Szukaj

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach wystosowali poruszający apel. Ich wpis trzeba przeczytać

Anna i Robert Lewandowski bardzo poważnie podchodzą do zaleceń odnośnie ochrony przed koronawirusem – nawet we własnym ogrodzie chodzą w maseczkach. Trenerka i jej sławny mąż nie tylko świecą przykładem. Teraz ona zwróciła się do swoich fanów z orędziem. Przekazała ważne słowa.
Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna i Robert Lewandowscy nie od dziś działają charytatywnie, ale dopiero przy okazji pandemii widać, jak wielkie mają serca i jak ich myśli kierują się ku tym, którzy dzisiaj najbardziej potrzebują pomocy. Najpierw obiecali, że przekażą milion euro na walkę z koronawirusem.

Dziś wszyscy gramy w jednej drużynie. Bądźmy silni w tej walce i bądźmy jednomyślni – oznajmili Lewandowscy w oświadczeniu do mediów.

Teraz zaś Anna wystosowała apel do swoich fanów. Skłonił ją do tego wywiad z ratownikiem, który obejrzała w TVN24. Mówił on w nim o sytuacji lekarzy i ratowników, którzy dziś w dużej mierze muszą polegać na odpowiedzialności Polaków. Z tej rozmowy jasno wynika, że powinniśmy dziś zrobić wszystko, aby nie dokładać im więcej pracy swoim nierozważnym zachowaniem.

Anna i Robert Lewandowscy w maseczkach apelują do Polaków

Trenerka nie ukrywa, że jego wypowiedzi bardzo ją poruszyły.

Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwzględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom – pisze na swoim Instagramie, dołączając fotografię, na której oboje z Robertem pozują w maseczkach.

W dalszej części wpisu Anna zapewnia, że ­– jakkolwiek to brzmi – wszyscy dziś mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy.

Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas – twierdzi.

View this post on Instagram

Zdjęcie nieprzypadkowe (z ogrodu) PRZECZYTAJCIE DO KOŃCA???? Nie wiem, czy mieliście okazję oglądać wywiad z ratownikiem medycznym na TVN24? My tak, i bardzo nas on poruszył. Tym, którzy stoją na pierwszej linii frontu należy się nasza bezwględna pomoc i wsparcie. O kim mowa? O grupie ludzi, którzy robią wszystko, żeby pomoc nam w ciężkiej codzienności. Pracownicy służby zdrowia, policjanci, ratownicy, handlowcy… Jest jedna rzecz, którą możemy zrobić najlepiej: stosować się do zaleceń, zostać w domu wbrew narastającym frustracjom. Jakkolwiek to zabrzmi – mamy wpływ na dalszy rozwój tego, co się wydarzy. Mamy wpływ na życie naszych rodzin i rodzin tych, którzy poświęcają się dla nas. Zwracam się do moich kochanych obserwujących… Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach???? Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę. Dodatkowo PAMIĘTAJMY o tych najbardziej potrzebujących ???? między innymi o osobach STARSZYCH, którzy są sami, potrzebują pomocy/POSIŁKÓW #posilekdlaseniora (o tym więcej na moim Insta Story). Dziękuję, że przeczytaliście ten post❤️ Ann

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Gwiazda zwraca się także do swoich „kochanych obserwujących” o to, by zostali w domach.

Mimo, że pogoda sprzyja długim spacerom, a siedzenie w zamkniętym domu to ostatnia rzecz, której z początkiem wiosny Wam potrzeba, to jest bardzo ważny czas. Zmobilizujcie się i zostańcie w domach. Nie spotykajcie się w większych grupach, zróbcie to nie tylko dla siebie, ale dla Waszych najbliższych i dla tych którzy ratują życie chorych 24 godziny na dobę – błaga.

Prosi także, aby nie zapominaj o tych najbardziej potrzebujących, między innymi o osobach starszych, które są same, potrzebują pomocy, posiłków. W sprawie posiłków dla seniorów odsyła na swój Instastory…


Anna I Robert Lewandowscy

Anna I Robert Lewandowscy w maseczkach

Anna i Robert Lewandowscy - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Anna i Robert Lewandowscy - gwiazdy przyłączyły się do akcji #zostanwdomu

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą

Anna i Robert Lewandowscy z Klarą

Dodaj komentarz

  • Ania pisze:

    Fajnie, tylko ja nie mam tyle szmalu co szanowna Lewandowska żeby móc się zaszyć w domu na dwa miesiące i robić nic….

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×