Tak Anna Lewandowska mówi na Laurę. Uroczo to mało powiedziane

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Instagramie świętuje 9. miesiąc Laury. W opisie zdradziła, jak mówi do córki. Uroczo to mało powiedziane.

Anna Lewandowska jest dowodem na to, że kariera zawodowa i życie prywatne mogą iść w parze. W zeszłym roku została mamą po raz drugi. Powitała na świecie Laurę, której pierwszymi zdjęciami pochwalił się w sieci Robert Lewandowski. W krótkim czasie trenerka wróciła do zawodowych projektów. Stara się być aktywna na Instagramie, gdzie zachęca internautów do walki o zdrowie i lepsze samopoczucie.

Gwiazda sportu co jakiś czas rzuca swoim fanom wyzwania. W ich ramach serwuje przepisy na smaczne, zdrowe dania, a także wyciska siódme poty na macie. Zdarza się, że na sali treningowej towarzyszy jej córka, Klara. Chociaż dziewczynka w tym roku będzie świętować czwarte urodziny swoją formą może zawstydzić niejednego dorosłego.

Lewandowska nie pokazuje twarzy dzieci. Zdarza się jednak, że w odsłania fragmenty ich buziek. Tak jak niedawno, gdy pochwaliła się ślicznymi oczami starszej córki. Internauci nie mieli wątpliwości, do kogo jest Klara podobna.

Zobacz: Lewandowska w końcu odsłoniła oczy Klary. Już nie ma wątpliwości, do kogo bardziej podobna jest 3-latka

Anna Lewandowska: nowe zdjęcie z Laurą. Jak ją nazywa?

Trenerka  nowy post na Instagramie poświęciła młodszej córce. Ujawniła, że w czwartek minęło dokładnie dziewięć miesięcy od momentu, w którym dziewczynka zagościła w życiu rodziców. Ten fakt uczciła przepiękną fotografią, na którym pozuje z Laurą.

Anna Lewandowska ma na sobie suknię w kwiaty i kryjące rajstopy w ciemnych kolorach. Maluszek jest ubrany w jasną sukienkę i białe rajstopki. Żona Roberta w opisie zachwyca się córką. Zdradziła też, że wybrała dla niej piękny pseudonim:

𝗡𝗮𝘀𝘇𝗮 𝗟𝗮𝘂𝗿𝗸𝗮 𝗷𝘂ż 𝟵 𝗺𝗶𝗲𝘀𝗶ę𝗰𝘆 𝘇 𝗻𝗮𝗺𝗶! 𝗖𝗮𝗹𝗶𝗻𝗲𝗰𝘇𝗸𝗮.

Internauci w komentarzach zachwycają się mamą i córką. Piszą, że to zdjęcie jest bardzo urocze:

  • Mała księżniczka. Słodziutka.
  • Ale słodko. Dużo zdrówka dla Laury.
  • Jak ten czas leci. Piękna mama to i córka musi świetnie wyglądać. Bardzo mi się to podoba.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Anna Lewandowska i jej Calineczka prezentują się wspaniale.


Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Anna Lewandowska - pół roku Laury

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×