Szukaj

Anna Lewandowska w nowej roli! Została prowadzącą Dzień Dobry TVN!

Ania Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Ania Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska w Dzień Dobry TVN

Anna Lewandowska dołącza do ekipy Dzień Dobry TVN. Poprowadzi cykl Szutki walki, który dobrze znany jest jej obserwującym.

Anna Lewandowska na nudę z pewnością narzekać nie może. Żona Roberta Lewandowskiego jest jedną z popularniejszych polskich trenerek, która w sieci nie tylko namawia swoich obserwujących do ćwiczeń, ale także podpowiada, jak mogą zmienić swoje życie na lepsze.

Dodatkowo Ania prowadzi bloga. W wolnych chwilach w ramach cyklu Sztuki walki spotyka się z silnymi kobietami, które muszą walczyć o istotne sprawy niemal każdego dnia. Jak podkreślała przy okazji pierwszego internetowego wywiadu, chociaż każda z jej bohaterek ma inną historię, jest coś co je łączy:

Tym, co łączy, wszystkie Sztuki walki jest uśmiech i pozytywna energia, które są ogromnym wsparciem i inspiracją dla innych kobiet, innych mam – przyznawała Lewandowska.

Obecnie wywiady te cieszą się ogromną popularnością wśród internautów, którzy z zaciekawieniem poznają nowe bohaterki. Czy sukces w sieci przełoży się na sukces telewizyjny?

Sztuki walki – kiedy emisja programu?

O tym przekonać się będą mogli widzowie TVN. Ania dołączyła bowiem do ekipy Dzień Dobry TVN, gdzie prezentować będzie swój cykl Sztuki walki. Chce w nim pokazać, że w grupie tkwi siła:

Dużo się teraz mówi o tym, że kobiety powinny się wspierać. Myślę, że to słowo „powinny” jest kluczowe, bo nie zawsze tak jest. Chciałam w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają i potrafią to robić, a także że są silniejsze razem – przyznała na antenie DDTVN.

Efekt jej prac będzie można obejrzeć już we wtorek 26 marca. Lewandowska przedstawi wówczas historię niezwykle silnych kobiet – Amazonek z Łodzi.

Kolejne odcinki programu będą emitowane co dwa tygodnie. Będziecie oglądać?

 

Gwiazdy przed studiem Dzień Dobry TVN: Anna Dereszowska, Tomasz Stockinger, Kinga Rusin, Piotr Kraśko

Nowa stylizacja Kingi Rusin odbiera mowę! Gwiazda nawet w szarościach błyszczy jak diament!

Kinga Rusin i Marek Kujawa są już po ślubie?! Edyta Górniak zagalopowała się i wygadała sekret gwiazdy

 

 


Anna Lewandowska na stadionie Narodowym - Polska/Łotwa

Anna Lewandowska na stadionie Narodowym - Polska/Łotwa

Anna Lewandowska objada się ciastkami

Anna Lewandowska objada się ciastkami

Anna Lewandowska - Bal Bizneswoman Roku 2019

Anna Lewandowska - Bal Bizneswoman Roku 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×