Anna Karwan jest chora: „Leżę unieruchomiona w łóżku. Testy na covid-19 negatywne”. Sytuacja jest poważna

Anna Karwan

Anna Karwan

Anna Karwan jest chora, o czym poinformowała w nowym wpisie na Instagramie. Internauci próbują dodać jej otuchy i trzymają kciuki za powrót do zdrowia.

Anna Karwan od dawna prężnie działa w muzyce. Chociaż już jako 15-latka wystąpiła w programie Droga do gwiazd, dopiero udział w programie The Voice of Poland, gdzie pojawiła się w 2017 roku, przyniósł jej popularność i otworzył drzwi do kariery. Piosenkarka wydała dobrze sprzedającą się płytę, a także wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami. Pomimo iż była faworytką, nie udało się jej dostać do finału.

Anna Karwan jest poważnie chora. Co jej dolega?

Karwan aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się szczególnymi momentami z życia prywatnego. Niedawno zdradziła m.in. jak mieszka. Gwiazda nie ukrywa także trudnych momentów. We wtorkowe popołudnie udostępniła wpis, w którym zdradziła, że nieco podupadła na zdrowiu.

Piosenkarka napisała, że w Wielkanoc źle się poczuła. Przetestowała się na obecność koronawirusa. Dwa testy dały wynik negatywny. Od poniedziałku leży unieruchomiona w łóżku:

Od Wielkiej Nocy leżę totalnie chora (wielkie dzięki dla Karola K. za testy na covid, są negatywne). Wczoraj strzeliło mi coś w plecach i leżę unieruchomiona w łóżku.

Gwiazda wykorzystała czas na przemyślenia, którymi postanowiła się podzielić z internautami. Napisała, że jest wdzięczna za ostatni rok, który pozwolił jej nieco zwolnić:

Leżę i tak sobie myślę… Po mału jestem wdzięczna za ostatni rok. Nie cieszę się z wiszącego nad Nami wirusa i jego konsekwencji, ale gdyby nie ten czas… Pracowałam tak dużo i tak mocno orałam swoim zdrowiem, że lada dzień przywaliłabym z rozpędu głową w ścianę. Nie weszłabym we wszystkie procesy, w których jestem, bo nie znalazłabym na to odwagi. To są trudne do przejścia i zrozumienia struktury i potrzeba na nie czasu, czułości i jeszcze raz czasu. Niektóre doprowadziły do powrotu nerwicy,trudnych do obudzenia poranków,rozstań, ale i narodzin nowych,pięknych relacji. […] Zaczynam odczuwać wdzięczność,spokój,ale przede wszystkim ROZUMIEM,że to wszystko musiało się stać dla mojego najwyższego dobra.W trakcie pędu za karierą nie zdołałabym wejść tak głęboko w siebie.

Dzięki chorobie Ania ma czas na przemyślenia:

Nie zauważyłabym,że moje wewnętrzne stany zapalne mają swoje odbicie na zewnątrz,a moje niezadowolenie z tego,jak wygląda mój dom,mój bałagan,moje nie dokończone projekty wynikają z zaniedbania mojego czasu ze sobą i zastanowienia się czego ja chcę, potrzebuję i kim jestem i co mną powoduje.Nie olśniło mnie,ani nie doznałam widzenia.Doświadczam wejrzenia w siebie.Bolesnego chwilami,ale potrzebnego do wzrastania.

Karwan życzy fanom, by i im udało się odnaleźć wewnętrzny spokój:

Kiedy to piszę wychodzi słońce. Natura odwdzięcza się za współprace z nią. Życzę Wam spokoju ducha i radości z istnienia. To bardzo smutne, kiedy nie  chce się żyć. To bardzo piękne, kiedy znajdzie się w sobie siłę do niepoddania się i zaprowadzenia za rękę z powrotem na górę.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Część z nich życzy gwieździe szybkiego powrotu do zdrowia, inni zaś dziękują za podzielenie się swoimi przemyśleniami:

  • Trzymam kciuki za zdrówko. Słowa dające do myślenia. Dziękuję Ci za nie.
  • Bardzo utożsamiam się z tymi słowami… dużo sił dla Ciebie!
  • Aniu przesyłam moc dobrej energii dla Ciebie. Trzymaj się dzielnie.

Redakcja Jastrząb Post również trzyma kciuki, by Anna Karwan wróciła do pełni sił.


Anna Karwan jest poważnie chora

Anna Karwan jest poważnie chora

Anna Karwan - choinka

Anna Karwan - choinka

Jan Kliment, Anna Karwan z córką - Taniec z Gwiazdami 11

Jan Kliment, Anna Karwan z córką - Taniec z Gwiazdami 11

Komentarze

  • Gość pisze:

    Braki w nauce… ortografia leży. „Nie” z czasownikami osobno, a razem z przymiotnikami… tekst zamotany, pseudo filozoficzny, wydumany i przewartościowany – „chcę coś napisać, ponieważ jestem aktywna w social mediach i nazywam się Karwan, ale nie do końca napiszę im, o co chodzi, wiec wymozdze zupełnie bezsensownym, przydługi wpis o wszystkim i o niczym”…. po prostu – zdrowia życzę!

  • Oma Stefania pisze:

    W TzG taka nawiedzona była.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×