Wstrząsające wyznanie gwiazdy „Tańca z Gwiazdami”. „Nie chcę żyć”. Co się z nią dzieje?!

Anna Karczmarczyk choruje

Anna Karczmarczyk przyznała się do choroby

Anna Karczmarczyk to jedna z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. W kontrowersyjnych Galeriankach dała niezły popis swoich umiejętności, a z roku na rok radzi sobie coraz lepiej. Niedawno otrzymała nową rolę w serialu Za Marzenia, widywaliśmy ją również w Na dobre i na złe. Jest śliczna jak z obrazka, niezwykle lubiana, utalentowana i… chora. Jak się okazuje, aktorka zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które znacznie utrudniają jej życie i sprawiają, że miewa naprawdę gorsze dni.

Jak wyznała w rozmowie z Na Żywo, problemy zaczęła odczuwać na pierwszym roku studiów. Zmęczenie, stres, włosy lecące z głowy garściami – wszystkie te objawy niesamowicie ją niepokoiły. Wreszcie zaczęła szukać pomocy u mamy, która jest pielęgniarką. Było już wtedy naprawdę źle:

W momencie, gdy już włosy wychodziły mi garściami, a ja nie miałam siły wstać z łóżka, czy choćby ruszyć ręką, zadzwoniłam do mojej mamy i powiedziałam: „Mamo, ja nie chcę żyć”. A ona odpowiedziała wtedy: „Widzimy się jutro w szpitalu, robimy hormony tarczycy”

Intuicja matki okazała się być niezawodna. U Anny stwierdzono niedoczynność tarczycy, czyli niesławne Hashimoto, które rujnuje życie wielu ludziom z show-biznesu i nie tylko.  Choć obecnie jej choroba jest już pod kontrolą, a regularne przyjmowanie hormonów pomogło opanować jej skutki uboczne, młodziutka aktorka wciąż musi na siebie uważać:

Gdy człowiek wstaje rano, nie może powiedzieć sobie: „Dziś mam smutny dzień, już jest koniec”. Przeciwnie: muszę sobie wmówić, że jest dobrze, będzie dobrze i że mam dużo energii

Znacie kogoś, kto przechodzi przez to samo?

Gwiazdy na premierze “DalidAmore”: Anna Karczmarczyk, Olga Kalicka, Ewa Kasprzyk, Kasia Glinka

Śliczna Anna Karczmarczyk zmieniła fryzurę i wygląda prawie jak Michał Wiśniewski!

Piękna Anna Karczmarczyk pokazała się bez makijażu! Fani w szoku: “Taka zwyczajna Ania”


Anna Karczmarczyk – DalidAmore (Teatr Kwadrat)

Anna Karczmarczyk – DalidAmore (Teatr Kwadrat)

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali 5 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wygrali 5 edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie

Anna Karczmarczyk bez makijażu

Anna Karczmarczyk bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×