Opalona Anna Karczmarczyk pokazała romantyczne foto z przystojnym mężem! Aktorka zafundowała ukochanemu australijską ucztę duchową!

Anna Karczmarczyk na Malediwach w bikini

Anna Karczmarczyk na Malediwach w bikini

Anna Karczmarczyk w Sydney

Anna Karczmarczyk z mężem przebywaj na wakacjach w Australii. Aktorka pochwaliła sie pięknym zdjęciem z Pascalem, z którym pozuje w operze w Sydney.

Śliczną Annę Karczmarczyk widzowie kojarzą z serialu TVN Na Wspólnej. Następnie aktorka pojawiła się w kolejnej hitowej telewizyjnej produkcji – M jak miłość, wcielając się w postać Aleksandry. Ostatnio fani jej talentu mogli podziwiać swoją idolkę w Na dobre i na złe w roli Aleksandry Pietrzak. Ania zagrała także na dużym ekranie w filmie Galerianki. Sporo fanów Karczmarczyk pozyskała także po swoich pląsach na parkiecie Polsatu w Tańcu z Gwiazdami. Wówczas aktorka wygrała kryształową kulę.

Prywatnie młoda gwiazda w 2018 roku wzięła ślub z Pascalem Litwinem. Od tej pory nic spektakularnego w jej karierze się nie wydarzyło, najwyraźniej Anna odłożyła karierę na jakiś czas, aby w pełni nacieszyć się dobrodziejstwem swojego świeżego małżeństwa. Aktorka za pośrednictwem Instagtrama informuje jednak swoich fanów o swoim życiu. Ostatnio gwiazda pochwaliła się ślicznym małżeńskim portretem z Australii. Małżonkowie właśnie ten odległy kontynent wybrali na swoje wakacje.

Podczas zwiedzania pięknych zakątków, Anna nie zapomina także o doznaniach artystycznych. W tym celu wybrała się ze swoim mężem do słynnej opery w Sydney. Jej zdjęcie z Pascalem natychmiast wywołało radość wśród internautów.

Podróże kształcą i rozwijają dusze – napisała Anna

Fani wkleili mnóstwo miłych komentarzy

Pięknie razem wyglądacie

Najlepiej z drugą połową

To wy ciągle w Australii

I oby tak zawsze

Wszystkie piękne miejsca, które mamy możliwość w życiu zobaczyć stają się częścią nas. Tego już nikt nam nigdy nie zabierze

A czy wy byliście kiedyś w Australii?

 

Piękna Anna Karczmarczyk pokazała się bez makijażu! Fani w szoku: „Taka zwyczajna Ania”

Tylu cichych ślubów w polskim show-biznesie nie było nigdy! Te pary pobrały się w tajemnicy. I to wszyscy w 2018 roku!

Seksowna Anna Karczmarczyk wygrzewa swoje ciało na niebiańskiej plaży w Australii! Co za widoki!


Anna Karczmarczyk z mężem w Sydney

Anna Karczmarczyk z mężem w Sydney

Anna Karczmarczyk w Australii

Anna Karczmarczyk w Australii

Anna Karczmarczyk w Australii

Anna Karczmarczyk w Australii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×