Ania Karczmarczyk i Jacek Jeshke dopiero co oddali kryształową kulę na licytację, a internauci już się o nią biją!

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke są parą?

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke są parą?

Internauci licytują kryształową kulę Ani Karczmarczyk i Jacka Jeshke

5. edycja Tańca z Gwiazdami dostarczyła widzom niemałych emocji. Do samego końca spekulowano, że główna nagroda trafi w ręce Eli Romanowskiej, której partnerował Rafał Maserak. Ostatecznie, decyzją widzów kryształową kulę i nagrodę pieniężną otrzymali Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke.

Od razu pojawiły się pytania w stronę zwycięzców, na co przeznaczą wygraną. Nikt chyba nie spodziewał się, że para zdecyduje oddać Kryształową Kulę! Przekazali ją na licytację, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie serca chorego chłopczyka. 

Chcielibyśmy żeby właśnie ta nagroda przyczyniła się do uratowania serduszka Emila Koryczana. Poznaliśmy jego historię w trakcie trwania programu i bardzo nas poruszyła. Mam nadzieje, że również przemówi ona do Państwa serc. Marzymy o tym by symbol naszego zwycięstwa przyczynił się do wygranej tego wspaniałego chłopca. Przekazujemy na aukcję Kryształową Kulę mającą dla nas ogromną, sentymentalną wartość, a tego Wielkiego człowieka, który otworzy swoje serce i wspomoże aukcję serdecznie ZAPRASZAMY NA WSPÓLNĄ KOLACJĘ – czytamy na Facebooku

Okazuje się, że wśród internautów toczy się prawdziwa walka o puchar! Niektórzy zaoferowali za trofeum 6 tysięcy złotych!

Kochani 27 maja kończy się licytacja naszej kryształowej kuli!!! Na razie za sprawą jakiegoś tajemniczego gentlemana o wielkim sercu jej wartość urosła do 6000! Licytujcie! Wspierajcie! Jeśli 30.000 osób wyślę choćby 5 zł Emilkowi Koryczanowi może uzbierać się pokaźna sumka – apeluje Anna Karczmarczyk.

Licytacja Kryształowej Kuli rozpoczęła się od tysiąca złotych. Mamy nadzieję, że to jeszcze nie koniec licytacji 🙂

Zobacz: Wiemy co zwycięzcy „Tańca z Gwiazdami 5.” Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke zrobią z nagrodą pieniężną!

Zobacz także: Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke mają się ku sobie? W historii „Tańca z gwiazdami” narodziło się znacznie więcej par

Anna Karczmarczyk (fot. Facebook)

Anna Karczmarczyk (fot. Facebook)

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wystawili Kryształową Kulę na licytację

Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke wystawili Kryształową Kulę na licytację


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×