Anna Karczmarczyk przekazała cudowną nowinę! Jej rodzina niebawem się powiększy

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin dzieci

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin dzieci

Anna Karczmarczyk, zwyciężczyni Tańca z gwiazdami, od roku jest mężatką. O swojej miłości do męża, Pascala Litwina, oraz gotowości na macierzyństwo, opowiedziała w wywiadzie dla Na żywo. Zobaczcie, z czego jeszcze się zwierzyła. 

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin wzięli ślub w sobotę, 7 lipca 2018, w romantycznej scenerii poza Warszawą. Na profilu aktorki Na dobre i na złe na Instagramie nie pojawiły się żadne zdjęcia, ale jej mąż pochwalił się zaproszeniem ślubnym i fotką dekoracji kwiatowych na stole.

Zobacz: Ania Karczmarczyk jest w ciąży?! Zdjęcie z imprezy wywołało poruszenie wśród fanów

Kim jest mąż Anny Karczmarczyk?

Połączył ich taniec. Para poznała się w czasie, gdy aktorka brała udział w Tańcu z Gwiazdami w 2016 roku. Pascal pracował w Rochstarze, firmie produkującej taneczne show. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Po kilku miesiącach znajomości, zaręczyli się, a następnie, w tajemnicy wzięli ślub.

Ktoś może uznać, że można żyć bez ślubu. Dla mnie jest to jak pieczątka na związku – powiedziała Anna w wywiadzie dla Na żywo – Pojawił się obok ktoś, o kogo zaczynasz się troszczyć bardziej niż o przyjaciela. Pokazujemy mu swój świat i jednocześnie uczymy się jego świata. To jest w tworzeniu związku najpiękniejsze.

Anna Karczmarczyk przyznaje, że ma sprecyzowany plan na życie, jest tradycjonalistką jeśli chodzi o małżeństwo. Otwarcie też mówi o swoich zmaganiach z chorobą tarczycy:

Musiałam nauczyć się żyć z tą chorobą. Ciągle jestem na diecie, choć wolę myśleć i mówić o tym w kategoriach zdrowego odżywiania się.  Musiałam wyeliminować wiele produktów. Potrzebna jest jeszcze aktywność fizyczna. (…) A od pewnego czasu zafascynowana jestem boksem – zwierzyła się w Na żywo aktorka.

Anna Karczmarczyk powiedziała, że jest bardzo świadoma siebie, że zaczyna budować inne, nowe życie obok męża, na pytanie o macierzyństwo nie wahała się przyznać:

Oczywiście. Na razie skupiam się na pracy, ale wiem, że prędzej czy później przyjdzie taki moment, kiedy powiem „stop” i postawię na kolejny etap mojej kobiecości, czyli macierzyństwo. Jestem na nie gotowa.

Annie Karczmarczyk i jej mężowi życzymy szczęścia i wiele wspólnie spędzonych lat, a także gromadki dzieci.

Zobacz: Opalona Anna Karczmarczyk pokazała romantyczne foto z przystojnym mężem! Aktorka zafundowała ukochanemu australijską ucztę duchową!

Zobacz: Anna Karczmarczyk z główną rolą w nowym serialowym hicie! Czeka ją wielka metamorfoza!


Anna Karczmarczyk - Wielkanoc 2019
Anna Karczmarczyk z mężem w Sydney

Anna Karczmarczyk z mężem w Sydney

Anna Karczmarczyk – TVP ramówka wiosna 2019

Anna Karczmarczyk – TVP ramówka wiosna 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×