Greckie wakacje Ani Karczmarczyk z mężem. Są tak piękni, że nie możemy od nich oderwać oczu

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk

Anna Karczmarczyk rzadko publikuje prywatne zdjęcia z mężem, ale tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Gwiazda pochwaliła się swoim urlopem. Internauci są zachwyceni. 

Anna Karczmarczyk to aktorka znana wszystkim bliżej z roli w serialach Na dobre i na złe oraz Za marzenia. W kinie pojawiła się jako Alicja w głośnym  filmie Galerianki. Niespełna dwa lata temu wyszła za mąż, cała ceremonia odbyła się w wielkiej tajemnicy bez udziału fotoreporterów. Przyszli małżonkowie poznała się podczas programu Danicing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 5, którego Pascal Litwin był producentem. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Ania nie tylko wygrała program, ale spotkała miłość swojego życia. W 2016 roku zaręczyli się, by dwa lata później w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół wziąć ślub. Chociaż przed uroczystością tematu wesela unikali jak ognia, to już po ceremonii pochwalili się zdjęciami z tego dnia w sieci.

Gwiazda jest aktywna w social mediach i konto na Instagramie prowadzi już od długiego czasu, rzadko jednak umieszcza tam prywatne zdjęcia. Internet traktuje jako miejsce do promowania swoich kolejnych zawodowych wyznań, a trzeba przyznać, że śliczna blondynka ma ich całkiem dużo. Czasami zdarza jej się zrobić odstępstwo od reguły i ku uciesze fanów uchyli rąbka tajemnicy z domowych pieleszy. Ostatnio na prośbę fanki pokazała nawet zdjęcie z przymiarek swojej sukni ślubnej.

Anna Karczmarczyk na romantycznych wakacjach z mężem

Ania i Pascal postanowili wybrać się na zasłużony urlop. Małżonkowie kilka dni temu wylądowali na greckiej wyspie Santorini. Tam cieszą się piękną pogodą i korzystają ze wszystkich możliwych atrakcji. Gwiazda postanowiła zdjęciami z zagranicznego urlopu pochwalić się w sieci. Widać, że ten wolny czas chcą w pełni wykorzystać i naładować baterię przed nadchodzącą jesienią, która zapewne będzie dla nich bardzo pracowita.

Aktorka właśnie pochwaliła się zdjęciami z konnej przejażdżki po wyspie. Trzeba przyznać, że widoki zapierają dech.

Szczęśliwe dzieci – czytamy pod zdjęciami.

Widać, że małżonkowie z wyjazdu czerpią pełnymi garściami. Pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów. Fani są zachwyceni przepięknymi widokami.

  • Przepięknie.
  • Idealny urlop.
  • Cudownie zdjęcia.
  • Jak pięknie! -zachwycają się internauci.

Trudno się z nimi nie zgodzić, bo widać, że pobyt na wyspie dostarcza małżonkom nie tylko pięknych widoków, ale też całą masę niezapomnianych wrażeń.


Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×